خواص شیره تریاک برای مردان

منشا ترياک يا مشتقات آن گياه خشخاش است. اين گياه حداقل از شش هزار سال قبل مورد استفاده قرار گرفته ولی اثرات اعتيادآور آن از قرن هيجدهم ميلادی به بعد مطرح شده است. شيره ترياک که خود یکی از مشتقات تریاک است، در خود حدود بيست نوع آلکالوئيد از جمله مرفين و کدئين دارد. شیره تریاک را هم از تریاک و هم از سوخته تریاک می توان به دست آورد، اما نوع مرغوب آن از ترکیب سه نسبت سوخته تریاک و یک نسبت تریاک خالص به دست می آید. مخلوط سوخته تریاک و تریاک را ابتدا در آب داغ کاملا حل می کنند و سپس حرارت می دهند. پس از گذراندن این ترکیب از صافی، و گرفتن تفاله آن، آن را مجددا تا نقطه جوش حرارت می دهند تا قوام بیاید و سفت شود.
قطعا اتفاق افتاده که در برخی از بیماری ها و بی حالی ها افرادی بوده اند که به شما شیره تریاک معرفی کرده اند؛ در این مطلب از کلینیک ترک اعتیاد نگین قرار است در رابطه با همین خواص و به خصوص خواص شیره تریاک برای مردان برای شما صحبت کنیم، پس تا انتها با ما همراه باشید. همچنین شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره ترک اعتیاد و پاسخ به سوالاتی همچون برای ترک تریاک چه بخوریم درد نکشیم؟ به بخش مقالات سایت نگین مراجعه کنید.

استفاده از شیره تریاک برای مردان مفید است؟

خیلی اوقات آقایان فکر می کنند با مصرف شیره تریاک قوه جنسی آنها بهبود پیدا می کند. در نظرات مردم در مورد ترک شیره تریاک می بینیم برخی از افراد فکر می کنند شیره تریاک برای درد پا یا کرونا، مفید است. اینها شایعه ای بیش نیست. شیره تریاک مانند دیگر مخدرها، به شما به صورت کاذب احساس آرامش و سرخوشی ای القا می کند که کاذب است. فرد پس از مصرف شیره تریاک فکر می کند که بیماری اش بهبود پیدا کرده است. اما این طور نیست، با مصرف شیره تریاک نه تنها دردی دوا نشده، که با مصرف آن به یک مخدر هم اعتیاد پیدا می کند و باید درگیر ترک اعتیاد شود.

استفاده از شیره تریاک برای درمان کرونا مفید است؟

استفاده از شیره تریاک برای درمان کرونا مفید است؟

اوایل شروع ویروس کرونا جمله « معتادها نمی گیرند. » را زیاد می شنیدیم. پس از مدتی بسیاری، ادعا می کردند که شیره تریاک برای مردانی که مبتلا به ویروس کرونا هستند مفید است. هنوز هم هستند افرادی که فکر می کنند این شایعه واقعیت دارد و با مصرف شیره تریاک خود یا پدر و برادرشان می توانند کرونا را شکست دهند.
در این خصوص دکتر طبرسی، عضو کمیته کشوری واکسن کرونا، واکنش داد و آن را به شدت رد کرد. او برای پایان دادن این شایعه که می توان با شیره تریاک به مبارزه ویروس کرونا رفت، گفت: چنین خود درمانی را در خصوص چند بیمار شاهد بودیم که وضعیت بیماران بدتر هم شد، حتی بیماری را هم داشتیم که با استفاده از این شیوه کرونای شدیدتری هم گرفت و پس از آن نیز درگیر ترک تریاک شد، این روش اصلا توصیه نمی شود؛ چراکه جدای همه مشکلات ممکن است این مواد با داروهای دیگر تداخل کرده و وضعیت بیماران را وخیم تر ‌کند.
همچنین مردانی که به مصرف شیره تریاک برای افزایش میل جنسی و ... روی می آورند، به دلیل داشتن مشکلات مختلفی همچون مشکلات سیستم تنفسی، ضعف سیستم ایمنی و همچنین تأخیر در نشان دادن حالات بیماری، جزو افراد پرخطر از نظر ابتلا به بیماری کرونا هستند و باید اقدامات ضروری جهت پیشگیری از بیماری، رعایت بهداشت فردی و غربالگری در این افراد مورد توجه قرار گیرد.
پس بهتر است قبل از گوش دادن به چنینی شایعات و پیام هایی که منبع معتبری ندارند، اول تحقیق کنید تا درگیر یک مسئله خطرناک تر نشوید.

تاثیر شیره تریاک بر قوای جنسی مردان

تاثیر شیره تریاک بر قوای جنسی مردان

اینکه شیره تریاک بر روی افزایش قوای جنسی و بهبود رابطه جنسی موثر است، یک تفکر بسیار اشتباه است که این روزها در بین بسیاری از جوانان به دلیل عدم آموزش و دریافت مشاوره جنسی همه‌گیر شده است. بسیاری از افراد برای درمان زود انزالی از مخدرهایی مانند شیره تریاک استفاده می کنند. این در حالی است که این مواد تأثیرات کوتاه مدتی بر بهبود عملکرد جنسی گذاشته و در دراز مدت منجر به انواع نابهنجاری های جنسی می شوند.
شیره تریاک و به طور کلی مواد مخدر باعث تغییر در کارکرد ارگان های جنسی می شود. مصرف شیره تریاک نه تنها باعث افزایش میل جنسی ندشه که در دراز میل جنسی را کاهش می دهد. مردان با مصرف شیره تریاک نه تنها مشکلات جنسی شان حل نمی شود، بلکه دچار اعتیاد نیز می شوند و پس از مدتی هم دچار بی‌میلی جنسی می شوند و دیگر تمایلی به برقراری رابطه ندارند.

دیدگاه‌ها  
3
1
# مجید م. 1400-08-09 11:47
سلام روز خوش، من خیلی درباره خواص شیره تریاک برای آقایون شنیدم. یعنی واقعا این خواص وجود ندارد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1
0
# مرکز ترک اعتیاد نگین 1400-08-09 11:52
به نقل از مجید م.:
سلام روز خوش، من خیلی درباره خواص شیره تریاک برای آقایون شنیدم. یعنی واقعا این خواص وجود ندارد؟

سلام دوست عزیز، تاثیرات انواع مواد مخدر بر بدن افراد بسیار زودگذر بوده و در اکثر مواقع، توهمی زودگذر است و متاسفانه زمانی فرد متوجه این اشتباه خود می شود که به دام اعتیاد گرفتار شده. لطفا قبل از هر چیز به فکر سلامتی خود باشید و فریب این اکاذیب را نخورید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.