چه چیزی اثر ماری جوانا را از بین می برد؟

کسانی که برای دفعات اول ماریجوانا مصرف می کنند و از کرده خود پشیمان می شوند از خود می پرسند چه چیزی اثر ماری جوانا را از بین می برد؟ در این مطلب راهکار های مناسب و درستی را برای شما آماده کرده ایم:

چطور اثر ماری جوانا را از کم کنید یا از بین ببرید؟

همواره در هر اتفاق باید سعی کنید خونسردی خود را حفظ کنید تا بهترین و درست ترین تصمیم را بگیرید. در زیر مواردی که در این رابطه به شما کمک می کند را می توانید مطالعه کنید:

اصلا وحشت زده نشوید

زمانی که شما بر اثر مصرف ماریجوانا یا همان گل احساس بدی دارید حتما وحشت زده خواهید شد، چرا که شما تا به حال چنین حالت بدی را تجربه نکرده اید و ممکن است فکر کنید که مصرف گل یا ماری جوانا باعث مرگ شما خواهد شد. ولی این موضوع را به یاد داشته باشید که تا به حال کسی به دلیل مصرف ماریجوانا اوردوز نکرده است. (البته به یاد داشته باشید که مصرف ماری جوانا با سایر مواد مانند الکل و قرص های مختلف و... می تواند به عنوان یک میانبر برای مرگ شما باشد.)
از طرفی مدت زمانی که شما تحت تاثیر این مواد هستید تا ابد نیست و بعد از مدت مشخصی که به میزان مصرف شما ارتباط مستقیمی دارد از حالت به اصطلاح بالا بودن و تحت تاثیر ماریجوانا بودن خارج خواهید شد، پس کافی است که در زمانی که احساس بدی دارید به این فکر کنید که این موضوع تا نهایتا 2 ساعت دیگر حل می شود و لازم نیست از چیزی بترسید، چرا که ترس و وحشت باعث می شود که حال شما بدتر شود.

 

حد حدود خود را بدانید

حد حدود شما در ابتدا این است که شما نباید مرز تحریک شدن را رد کنید و ماریجوانا یا گل مصرف کنید! چرا که این کار ممکن است کم کم و به تدریج زندگی شما را به طور کلی از بین ببرد. اگر این حرف ها و به طور کلی حرف درست و حسابی در ذهن شما فرو نمی رود و باز هم نگران این هستید که در اثر مصرف ماری جوانا حال بدی به شما دست بدهد باید به شما گفت که حد و حدود خود را بدانید و زیاده روی نکنید.
حتی در کشور هایی که مصرف ماریجوانا قانونی است، ماریجوانا صرفا برای افرادی تحت درمان هستند استفاده می شود و طبق دستور العمل خاص و دوز مصرفی مناسبی این کار انجام خواهد شد.

آب آشامیدنی جهت کاهش اثر ماری جوانا

کمی آب بنوشید و یک خوراکی مختصر بخورید

خوردن آب به میزان کافی باعث می شود که شما دی هیدرات نشوید، البته شما می توانید در این شرایط به جای آب از سایر نوشیدنی های بدون کافئین و الکل استفاده کنید، همچنین به یاد داشته باشید که نوشیدنی های خنک و گوارا که شما در زمان نوشیدن آنها لذت ببرید. این کار باعث می شود که کل ذهن شما درگیر خوردن آن نوشیدنی شود و بتوانید کمی به ذهن خود استراحت دهید. همچنین خوردن یک خوراکی خوب و مناسب می تواند به شما کمک کند که حس و حال بهتری داشته باشید و کم کم بتوانید اختیار ذهن خود را به طور کامل از ماریجوانا پس بگیرید.

خوراکی مختصر جهت کاهش اثر ماری جوانا

از کمی فلفل سیاه برای کاهش تاثیر ماریجوانا استفاده کنید

اگر احساس می کنید که توهم، اضطراب و استرس زیاد در حال آزار دادن شماست، یکی از مواردی که می تواند به راحتی به شما کمک کند که به راحتی به حالت عادی خود بازگردید فلفل سیاه است، استفاده از فلفل سیاه یکی از روش هایی است که تاثیر بالایی دارد و با استفاده از آن می توان به راحتی از حس و حال بد مصرف ماری جوانا راحت شد.

فلفل سیاه جهت کاهش اثر ماری جوانا

آرامش خود را حفظ کنید و استراحت داشته باشید

یک مکان ساکت و آرام پیدا کنید، جایی که شما بتوانید استراحت کنید و به راحتی کمی نفس عمیق بکشید، به خودتان یاد آوری کنید که حالتان خوب خواهد شد و تنها کاری که باید بکنید این است که کمی استراحت کنید و به خودتان مسلط باشید تا زمان بگذرد. از بینی خود نفس بکشید و به آرامی بازدم خود را از دهان خارج کنید و روی صدای تنفس خود تمرکز کنید.
همچنین خوابیدن یکی از بهترین راه حل هایی که پیش روی شماست! زمانی که شما می خوابید و بیدار می شوید احساس کاملا معمولی و خوبی خواهید داشت. البته اگر شما در شرایط هستید که خوابتان نمی آید، در یک محل ساکت و آرام کمی دراز بکشید.

کمی پیاده روی کنید تا اثر منفی ماری جوانا کاهش یابد

در شرایطی که شما نمی توانید مغز خود را خاموش کنید و همچنین توانایی استراحت در یک محل آرام را ندارید، بهترین راه برای شما این است که یک پیاده روی کوتاه در هوای آزاد داشته باشید. به این صورت تمرکز شما معطوف پیاده روی خواهد شد و هوای آزاد باعث می شود که حس و حال بهتری داشته باشید. البته به یاد داشته بایشد که در صورتی که حال شما اصلا برای پیاده روی مناسب نیست زیاد از مسیر های دور استفاده نکنید.
اگر خیلی گیج و منگ هستید، بهترین گزینه برای شما این است که طبق دستور العمل شماره 5 عمل کنید.

آبی به دست و صورت خود بزنی یا دوش بگیرید.

این روش ممکن است که همیشه کارآمد نباشد و شما نتوانید دوش بگیرید و یا آب زدن به دست و صورت می تواند برای شما ممکن نباشد. ولی در شرایطی که امکان انجام این کار را دارید، می توانید با این روش به راحتی کمی ذهن خود را سر و سامان دهید و به این صورت کمی آرامش خود را بازیابید.

حواس خود را پرت کنید

تمرکز بر روی این که الان حال شما بد است نمی تواند باعث بهتر شدن حال شما شود، ولی این که با استفاده از روش های مختلف ذهن خود را از مشکل بوجود آمده می تواند به بهتر شدن شما کمک کند.

  • یک فیلم کمدی ببینید.
  • به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید.
  • یک بازی ویدیویی سرگرم کننده انجام دهید.
  • با یکی از دوستانتان در مورد موضوعات دیگر صحبت کنید.
  • اگر اهل خواندن و نوشتن و یا نقاشی کردن هستید کمی کار های مورد علاقه خود را انجام دهید.
  • اگر نزدیک وعده غذایی خود هستید می توانید بک وعده غذایی مناسب و خوشمزه بخورید تا حالتان بهتر شود.

خب، امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد، ولی به یاد داشته باشید که ماریجوانا یک ماده بسیار خطرناک است که می تواند شما را به راحتی به سوی مصرف سایر مواد مخدر سوق دهد و آینده و زندگیتان را تباه کند. شما یک بار زندگی می کنید، پس سعی کنید آنرا خراب نکنید. در ضمن هیچ وقت برای ترک اعتیاد دیر نشده مطالب زیر به شما کمک می کند که در خصوص مضرات ماریجوانا یا گل اطلاعات مناسبی پیدا کنید و با استفاده از راهکار های مطمئن متخصصان مرکز ترک اعتیاد نگین، زندگی پاک و سالم را از همین الان شروع کنید.

آیا گل یا ماری جوانا اعتیاد آور است؟

تاثیرات تی اچ سی بر مغز

ترک اعتیاد ماری جوانا

چه چیزی اثر ماری جوانا را بیشتر میکند

دیدگاه‌ها  
+64
مرسی من کشیده بودم و با مصرف آب خوب شدم
واقعا چیز مضخرفیه هیچکس مصرف نکنه لطفا
واااااای واقعا راست میگی چیزی مضخرفی من قلبم تو دهنم میزد
بچه ها نکشید من برای اولین کشیدم خودم فکر میکردم گل کشیدم ولی کمیکال بوده و خیلی وحشتناک حالم بد شد فشار خیلی زیادی به مغز و قلب میاره و احتمال مرگ داره گل و کمیکال خییییلی شبیه هم هستن و نمیشه به راحتی تشخیص داد خواهشا هیچ کدوم رو نکشید
احتمال اوور دوز در گل 0درصد است غیر ازاینکه با چیز دیگری مصرف گردد
می خوام دود گراس به من که معتاد نیستم اثرنکنه
+2
هر کاری کنی اثر میکنه و تاثیر بخوری شدن خیلی بیشتره البته اگه مکان سربسته باشه.
+11
سلام من بعد ۴ ماه ۲۰ روز پیش ماریجوانا کشیدم میخوام بدونم الان که ۲۰ روزه گذشته جواب آزمایشم نشون میده با نه؟
+5
تا دوماه در آزمایشگاه خون و تا 90روز در فولیکول مو قابل تشخیص می باشد جهت سرعت بخشی به فرایند پاکسازی بدن تمرینات هوازی را انجام دهید .
+2
نترس جواب آزمایش ساده نشون نمیده ولی ازمایش اعتیاد شاید نشون بده اونم اگ معتاد باشی ب گل
بله معلومه.سعی کنید دوراین چیزا نرید خودتونو باباشگاه کلاس شنا سرگرم کنید شما لایق بهترینایید ته این چیزای مزخرف فرکانس های منفیو ازخودتدن دورکنید موج مثبتو وارد زندگیتون کنید شما هیچی کم ندارید شما یه انسان موفق هستید
-2
به نقل از Davood:
یکی از بهترین مقالاتی که خوندم.

نظر لطف شماست همراه عزیز.
+18
سلام روشی هست ماری‌جوانا رو کامل از بدن دفع کرد از خون و سلول های چربی !!؟
+2
محتوای این دیدگاه ممکن است صحیح نباشد و کلینیک ترک اعتیاد نگین این روش را تأیید نمی کند.
بله میتونی ورقه کاربن را توی آب حل کنی و بخوری بکن تو آب بعد دربیار
+1
سلام چیکار کنم تست گل و حشیش منفی شه
+3
هوازی مصرف آب به مقدار کافی
+17
من چند روز پیش برای اولین بار کیک گل خوردم و توصیه میکنم که هیچوقت این ماده رو استفاده نکنین هیچوقت یا حداقل قبلش همین دسته مقالات رو خوب مطالعه کنین بعد تصمیم بگیرین تا مثل من وحشت زده نشین و گذشته از همه اینها واقعا لذتی در مصرف این ماده ندیدم جز عوارض و حال بدیای زیادی که تا مدتها داره ادامه پیدا میکنه ...
+1
سلام خواستم بگم الان اثراتش رفتع
گل به صورت کشیده شدن 2 تا 3 ساعت تاثیر دارد و به صورت اواتار 4 تا 8 ساعت
-2
کیکش باخودش فرق داره کیکش توهم زا خودش حس سرخوشی خنده نعشگی میده
+1
شما تا چند وقت عوارضش رو داشتید و چطوری بود
من الان تقریبا 3.4 ماه از یکبار مصرفم داره میگذره اما همچنان توهم میزنم وحشت زده میشم حالم بد میشه نمیدونم چیکار کنم. معنی زندگی رو نمیفهمم
من اومدم ببینم چی تاثیرشو کم میکنه که اونکارو نکنم. مطلب به درد نخوریه
+5
آقا بعداز مصرف گل زندگی به دو بخش قبل وبعداز مصرفش تقسیم میشه خخخ.خطرناکه حسن.
گل ادمو بیخیال میکنه راحت همه چیز و این واقعا بده
داداش ما میزنیم بریم بالا این که بیایم پاین که بدرد نمیخوره و یا بپره
-2
من حدود دو هفته پیش الکل مصرف کردم بعدش گل کشیدم خاسم ولی احساس میکنم هنوزم اثراتش نرفته
میشه بگین مصرف این دوتا اثرش تاکی کامل میره
+2
نکشید خیلییییییی بد بود. اصلا هم حال خوش نداشت فقط گیج و منگ و بد حالی
شما حتما ساقیت بد بوده برادر...
ممنون خیلی مختصر و ارژانسی ، ممنون و دمتون گرم
به نقل از فراهی:
ممنون خیلی مختصر و ارژانسی ، ممنون و دمتون گرم

ممنون از همراهی شما دوست عزیز.
-2
** توش این چه کوفتی بود یاخدا . مغزم جرپید
محتوای این دیدگاه ممکن است صحیح نباشد و کلینیک ترک اعتیاد نگین این روش را تأیید نمی کند.
باسلام ماریجوانا برای برخی اختلالات ذهنی وافسردگیها بسیار موثرهست وکاربرد ضدسرطانی داره بخصوص درمان برخی میگرن های غبرمنظم که شخصاشاهد این موضوع بودم ومسلما برای افراد سالم میتونه مضرباشه این وضعیت برای خیلی از مواد غیر مخدرهم صادقه و میشه بیشترین ضرراین ماده را ازبین بردن ترس از مصرف سایر مخدرها دانست .
+3
سلام وقت بخیر من قبلا زیاد مصرف میکردم و مشکلی نداشتم اما جدیدا مقدار کمی هم که استفاده میکنم تپش قلب شدید و استرس مرگ میگیرم ،بنظر شما مشکل چیه و میشه بفرمایید روش 5 همون فلفله و مقدار وروش استفادشو توضیح بدیم سپاسگزارم .
به نقل از احسان:
سلام وقت بخیر من قبلا زیاد مصرف میکردم و مشکلی نداشتم اما جدیدا مقدار کمی هم که استفاده میکنم تپش قلب شدید و استرس مرگ میگیرم ،بنظر شما مشکل چیه و میشه بفرمایید روش 5 همون فلفله و مقدار وروش استفادشو توضیح بدیم سپاسگزارم .

سلام دوست عزیز من، لطفا با مشاوران ما در کلینیک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
به نقل از احسان:
سلام وقت بخیر من قبلا زیاد مصرف میکردم و مشکلی نداشتم اما جدیدا مقدار کمی هم که استفاده میکنم تپش قلب شدید و استرس مرگ میگیرم ،بنظر شما مشکل چیه و میشه بفرمایید روش 5 همون فلفله و مقدار وروش استفادشو توضیح بدیم سپاسگزارم .

الان بدنت بش ادت نداره درکش نمیکنی هروقت دیدی حالت بدمیشه بایدیه چیزتوروش بخری تااسرش به پره
-1
الان بدنت بش عادت نداره هروقت دیدی حالت داره بدمیشع یه چیزترش بخر
-2
الان بدنت مثل قبل بش عادت ندارم
الان بدنت بش عادت نداره قبلش میخوای مصرف کنی استر مگه داشته باشی حالت بدمیکنه هروقت حالت بدشدیه چیزترش باید بخری تااثرش به پره
+3
دوستان یه نصیحت از من به شما اصلا مصرف نکنین این کوفتی رو از تومور بیضه گرفته تا تپش‌ قلب و سردرد نصیبم شده ان شاءالله که بشه بذارمش کنار کسایی هم که امتحان نکردن اصن سمتش نرن کسایی هم که یک بار استفاده کردن توبه کنن
ببینید دوستان گل رو هر شخصی یه فاز و یه کاری انجام میده . من دوستم مصرف میکنه خیلی لش میشه و انگار مست هست . رو یکی دیگه وقتی مصرف میکنه فاز مثبت بهش وارد میشه فکرای خوب و کارای خوب . این ادمی خودش باید بدونه چقدر مصرف کنه . واسه من تو کل زمینه اا خوب بود . بله اثر بد هم داشته واسه من اثر خوب خیلی داشته شما جنبه بدش تنها نبین
+1
عزیز اون نژاد گل هستش که اینجوری می‌کنه....سندیکا.... ساتیوا
+6
سلام من 18 سالمه
تقریبا 2 سال میشه مصرف میکنم
اولش مصرف میکنید فکر میکنید اصلا عوارض نداره
ولی بعد از دو سه ماه مصرف مغزتون به فنا میره
حافظتون از ماهی کمتر میشه ، بی اعصاب میشین ، حوصله‌ی اطرافیان ندارید ، خیلی زود از کوره در می‌ریرید
اطرافیان خیلی از رو قیافه متوجه میشه
من خودم خانوادم فهمیدن
اصلا سمتش نرید
+5
سلام
رفیقا قبل از هر چیزی باید بگم من شیش سال درگیر این کوفتی بودم زندگیمو گرفت سرکارم فهمیدن بیکار شدم نامزدم شک کرد رفتیم تست دادیم مثبت شد واسه همیشه ازم جدا شد
من شاید هفته ای یا دو هفته یبار مصرف میکردم اونم فقط بخاطر اعصاب خوردیام البته اینا تلقین بود یه ساعت دوساعت روفاز بودم بعد پریدن عذاب وجدان میگرفتم میگفتم دیگه سمتش نمیرم لعنت به دوست ناباب البته خودم مقصرم دوستمم کم تاثیر نداشت رو بدبختیام ترک کردن و تازه یاد گرفتم الان سه هفتس پاکم احساس میکنم سم از مغزو بدنم خارج شده
قدم اول: اونایی که دوستاتونن مصرف تفریحی ام دارن از زندگیتون حذف کنید بهشون بگید تغیر کردید بگید دیگه باهاتون نگردن اگه رفیق بودن که نمیزاشتن شما مصرف کنید
قدم دوم:شماره ی کاسب مواد اگه دارید از همجا پاک کنید
قدم سوم: هروقت به سرت زد که مصرف کنی باخودت بگو این همه زدم چه اتفاقی تو زندگیم افتاد بجز افسرده تر شدن به عذاب بعدش نمی ارزه من وجودشو دارم نرم سمتش
شاید باورتون نشه بهترین موقعیت شغلیارو از دست دادم سر مراجعه به طب کار و مثبت شدن تستم
+1
سلام خسته نباشید بنده دیروز استفاده کردم 24 ساعت گذشته و هنوز گیج و منگ هستم چه کاری باید انجام بدم تا خوب شم
-1
سلام نامزدم چند روز دیگه باید تست حشیش بده برا ازدواج امروز کشیده کسی میدونه چه طور منفی میشه
البته هر روز میکشه
09017757971ترخدا اگه میدونین تو واتساپ راهنماییم کنین هفته دیگه عقدمونه
+2
با سلام تشکر میکنم از این مقاله خوب و بی نقص.
دوستانی که نکشیدن و قصد دارند امتحان کنند خاهشا سمتش نرید خودتون را بدبخت نکنید هیچی بالاتر از سلامتی نیست من یکی از دوستام دو تا سیگاری پر کرده بود داد بهم که واسش نگه دارم و روز بعد دوتایی برای اولین بار امتحان کنیم منی که تویه عمرم سمت دود نرفته بودم حتی قلیون بلاخره روز بعدش زنگ زدم به دوستم گوشیش از دسترس خارج بود منم ندونسته تنهایی دوتا را کشیدم نمیدونستم یکیش اندازه مصرف 4نفره من نادان هر دوتا را کشیدم بمحض اینکه از جام بلند شدم کلا انگار با پتک کوبیده بودن سرم اون لحظه فقط از خدا خواستم حال قبلیم برگردم دنیا واسم جهنم شده بود انگار قفل بودم ضربان قلبمو خودم حس میکردم وحشت زده بودم نمیدونستم چکار کنم زنگ زدم به پسرعمویم اومد منو برد دکتر بعد 3ساعت یک کم بهتر شدم الان 4روز از اون موضوع میگذره ولی هنوز گیجم سرم سنگینی میکنه انگار یک قسمت مغزام اسیب دیده کلا بی حالم انگار دیگه زندگی حال نمیده نمیدونم چقدر طول میکشه مثل قبل بشم اصن معلوم نیست مثل قبل بشم یانه قدر سلامتی را بدونین
+2
دقیقا من هم اینجور شدم.تا ی مدتی همینجوری .من که نفهمیدم چجور با آمبولانس منو بردن بیمارستان .فک ام قفل کرده بود .خیلی حالم بد بود خدا دلش واسه زن و بچه ام سوخت .توبه کردم .
شما وقتی میری رستوران از یه غذایی که نمیدونی خوشت میاد یا نه دوتا سفارش میدی؟؟ کاری که کردی وحشتناک بود، خداروشکر که سالمی، مطمئن باش سلامتیت برمیگرده و تلقین هم نکن. هرکسی اول خودش انتخاب میکنه چالش‌های جدیدی رو توی زندگیش تست کنه بعد دوست ناباب! تجربه مصرف ماری‌جوانا برای برخی لذت بهش و برای عده ای فاجعه بوده، اگه گزینه دوم بودین برید و خدارو شکر کنید و دیگه هیچوقت دنبال این نوع چلش و تنوع نباشید، اگه دسته اول بودید یادتون باشه هرچیزی که با مصرف ماری‌جوانا در زندگیتون مثبت اثر کرده و بهتون کمک کرده رو با مصرف ادامه دار ازتون خواهد گرفت. جایی رهاش کنید که تاثیر گذاشت ، مثل زمانی که وقتی سردرد شدید دارید یه ژلوفن می‌خورید و سرگردون خوب میشه؟ بعد از اینکه خوب شد بازم مصرف میکنید؟؟ خیر . اینا حقیقت بود که ماه‌ها تجربه حاصلش بوده ، خوب یا بد اگه کسی با خوندنش ناراحت شد معذرت میخوام.
+1
سلام من 8ساله اعتياد شديد به گل داشتم سرطان ريه كه گرفتم تازه تصميم به ترك گرفتم ولي الان ديگه خيلي دير شده زندگيم ايندم سلامت جسمي و روحيمو از دست دادم به طور كامل خودمو بدبخت كردم 8سال با مصرف گل شاد بودمو ميخنديدم ميكشيديم يجوري كره ميكردم غذا ميخوردم كه تو حالت عادي نميتونستم اينطوري بخورم معدم اسيب ديد شبا خواب من كلا 4ساعت نميتونم مثل ادم هاي عادي حد اقل 7ساعت بخوابم افسردگي شديد دارم حالم اصلا خوب نيست اي كاش هيچ وقت امتحانش نميكردم من يكي از دوستام گرفتارش شده بود اومدم اونو نجات بدم كه خودم الوده شدم تمام تفريح من مصرف گل شده بود بدون اون از خودمو زندگيم حالم بهم ميخورد ترو قران هيچ وقت سمت گل يا كلا مواد مخدر نرين اخرش چيزي جز مرگ يا سرطان نيست تا دير نشده دور رفيقاي گل كشتو خط قرمز بكش يه تصميم مردونه بگيرو تو خونه خشمتو كنترول كن ابزار مصرفتو دور بريز شماره هاي كاسب موادو پاك كن يه مدت تحمل كن به خدا راحت ميشي بر ميگردي به زندگي عادي خودت يعني داداش من خواهر من تو وقتي ترك كني واقعا از خواب بيدارميشي
+2
دوستان من چند ماه پیش به طور اتفاقی مصرف کردم مرگ رو با چشمای خودم دیدم .تو رو خدا کسی سراغ این آشغالها نره . انشالله همیشه صحیح و سالم تندرست باشید.یا علی
سلام
تقریبا الان ی ساله مصرف میکنم اولین بار چشام فقد سیاهی رفت ولی بعد یه مدت فازشو درک کردم اولاش واقعن بهم حال میداد اصن ی دنیای سرد داشتم همه با اون فازم حال میکردن حتی میخندیدم میرقصیدم طوری شده بود ک وقتی میرفتم سرکار حالت عادی بودم و کسل عصرا برای اینکه باز برگردم به اون حالتم گل میکشیدم درکل اصلا چیز خوب نیست الکی خودتونو قانع نکنید منم اولاش میگفتم نه تفریحیه من میتونم راحت ترکش کنم نکشم یا تخریب نداره ولی خب راحت روی قیافه و بدنتون تاثیر میزاره خودم کساییو دیدم چن ساله مصرف میکنن و وقتی میکشن هیچ تاثیری روشون نداره قیافشونم بد شدا تل قبل اینکه روتون بی تاثیر شه و مجبور شین ب کشیدنش هروز بزاریدش کنار وقتی میخای بزاریش کنار انگار دنیات سیا سفیده و گل رنگیش میکنه ولی این اشتباهو نکنید چن روز کسلی و بی حالی بکشید ولی بیخیالش شید هیچی بهتر ا سلامتی نیست!
+3
عزیزان اعتیاد ریشه در خلا های بزرگ زندگی داره حالا چه گل باشه چه سیگار چه قلیون هرچی باشه چه یک ادم باشه بدن در این حالت جوری واکنش نشون میده که انگار یک عضو ازش کانل جدا شده و مغز دستور میده کل بدن بسیج شن تا اون عضو اسیب دیده خوب شه ترس ها و کم خوابی و استرس ها هم خیلی خیلی معمولیه زیاد تندش نکنید که فرد بگه دیگه نمیشه ترک کرد چرا میشه واکنش بدن نسبت به این قضیه اینجوریه دقیقا مثل فوت یه عزیز بدن میره تو حالت بقا حالا چرا بیخوابه یا استرس داره ؟ چون روان ما همون میزان انرژی رو که در از دست دادن یک عضو یا یک عزیز رو از دست میده یا میره تو حالتی که یه حیوان درنده دنبالش کرده کسی که حیونی دنبالش کرده میتونه بخوابه ؟نه میتونه غذا بخوره ؟نه دیگه اینجوری تو دل مردم رو خالی نکنید من کشیدم 3 سالم کشیدم چند ماهه پاکم بدن سرطان رو بهبود میده این که گوز سرطانم نیست داداشا از نیروی برتر کمک بگیرید و طاقت بیارید به امید بهبودی همین کار خاصی هم نمیخواد بی خابی و بی اشتهایی و دوگانگی و نمیدونم این کص شر ها هم درست میشه خودش وسلام دوستون دارم عالی باشید
دوستان من خودم 3ماه پیش مصرف گل داشتم ولی همچنان رو فازم و تو خیابون راه میرم انگا هیچی طبیعی نیست خود به خود چت میشم استرس شدید دارم ضران قلب بالا اصلا نمیدونم چحوری درست میشه درست شدنیه؟
به نقل از محمد:
دوستان من خودم 3ماه پیش مصرف گل داشتم ولی همچنان رو فازم و تو خیابون راه میرم انگا هیچی طبیعی نیست خود به خود چت میشم استرس شدید دارم ضران قلب بالا اصلا نمیدونم چحوری درست میشه درست شدنیه؟
سلام دوست عزیز باید از پزشکان مجموعه کمک بگیرید. لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از متخصصان کلینیک نگین مشاوره دریافت کنید.
من حدود یک ساله ک هر روز دارم گل میکشم الان 20روزه ترکش کردم و صورتم خیلی تخریب خورده میخام بدونم چطور میتونم این تخریبارو جبران کنم مثل لاغری صورت کبودی زیر چشم و گودی چشم تو رفتگی لپ ها فقط کمکم کنید این تهریبارو از بین ببرم و صورتم مثل قبل شه حتی صورتو سیاه کرده
به نقل از Ali:
من حدود یک ساله ک هر روز دارم گل میکشم الان 20روزه ترکش کردم و صورتم خیلی تخریب خورده میخام بدونم چطور میتونم این تخریبارو جبران کنم مثل لاغری صورت کبودی زیر چشم و گودی چشم تو رفتگی لپ ها فقط کمکم کنید این تهریبارو از بین ببرم و صورتم مثل قبل شه حتی صورتو سیاه کرده
با گذشت زمان چهره و بدن خودش رو ترمیم میکنه دوست عزیز زمان نیاز است صبر داشته باشید.
من ماری جونا مصرف میکنم نزدیک به دوساله جدیدا یه 4 یا 5 ماهیه تصادف کردم ضربه مغزی گیچگاه شدم ایا مصرف ماری جونا باعث بهبود مغز میشود هوش حواس درستی ندارم تمرکز خیلی پایین لطفا راهنمایی کنید ؟
عذر میخوام حالا چیکار‌کنیم که اثرش بیشتر بمونه و دیرتر بپره؟ که دیرتر مجبور نشیم یکی دیگه بکشیم، راهی هست؟ تورخدا کمک کنید.
سلام ترک کنید دوست عزیز که به طور دائم ازش خلاص شید.
من الان کشیدم حالم خرابه لطفا بگید باید چیکار کنم ضرب العجلب
سلام اثر کیک گل چطوری از بین میره ؟
من 6 یا 7ماهه میکشم الانم چِت حشیشم دوس ندارم ترک کنم ولی اولا ماهی ی بار بود الان سه ماهه هرروز میکشم.بعد گفتم فقط گل اونم تو دوز پایین میکشم . زیاد شد رفتم تو فاز حشیش و الان دوتاشو میکشم ولی حشیش سبک تره از گل . گل خیلی از مغزت کار میکشه . دلممیخاد مصرفم کم کنم ولی نمیتونم هر روزه ولی ترک نمیکنم. ولی تا وقتی به هر روز نشده ترک کنید دو روژ پشت هم بکشین میشه هر روز
سلام فرهاد عزیز بهترین روش ترک در کلینیک های ترک اعتیاد و تحت نظر پزشک متخصص است. فرد معتاد لازم است تا از نظر جسمی و روحی به تدریج از مواد مخدر و وسوسه مصرف آن پاک شود.
سلام ترخدا یبارم امتحان نکنید من الان یه ادم که یه روز از مصرفمم گذشته هیچ حس خوبی نداره به هیچ وجهه نابود میشی فقط نمیدونم فقط چطور بگم ولی تحت هیچ شرایطی حتی یه دود هم امتحان نکنید خیلی زجر داره
سلام من چند ماه میکشم می‌خوام چار روزه خنثی بشه چکار کنم
سلام من چند ماه میکشم ن حالم خراب ن چیزی ...اصلا اعصابمم خورد نیست انگار ن انگار الان دوروزه نکشیدم می‌خوام چار روزه خنثی بش چکار کنم
نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.