بعد از مصرف گل چه بخوریم
چه چیزی اثر ماری جوانا را از بین می برد؟

کسانی که برای دفعات اول ماریجوانا مصرف می کنند و از کرده خود پشیمان می شوند از خود می پرسند چه چیزی اثر ماری جوانا را از بین می برد؟ در این مطلب راهکار های مناسب و درستی را برای شما آماده کرده ایم:

چطور اثر ماری جوانا را از کم کنید یا از بین ببرید؟

همواره در هر اتفاق باید سعی کنید خونسردی خود را حفظ کنید تا بهترین و درست ترین تصمیم را بگیرید. در زیر مواردی که در این رابطه به شما کمک می کند را می توانید مطالعه کنید:

اصلا وحشت زده نشوید

زمانی که شما بر اثر مصرف ماریجوانا یا همان گل احساس بدی دارید حتما وحشت زده خواهید شد، چرا که شما تا به حال چنین حالت بدی را تجربه نکرده اید و ممکن است فکر کنید که مصرف گل یا ماری جوانا باعث مرگ شما خواهد شد. ولی این موضوع را به یاد داشته باشید که تا به حال کسی به دلیل مصرف ماریجوانا اوردوز نکرده است. (البته به یاد داشته باشید که مصرف ماری جوانا با سایر مواد مانند الکل و قرص های مختلف و... می تواند به عنوان یک میانبر برای مرگ شما باشد.)
از طرفی مدت زمانی که شما تحت تاثیر این مواد هستید تا ابد نیست و بعد از مدت مشخصی که به میزان مصرف شما ارتباط مستقیمی دارد از حالت به اصطلاح بالا بودن و تحت تاثیر ماریجوانا بودن خارج خواهید شد، پس کافی است که در زمانی که احساس بدی دارید به این فکر کنید که این موضوع تا نهایتا 2 ساعت دیگر حل می شود و لازم نیست از چیزی بترسید، چرا که ترس و وحشت باعث می شود که حال شما بدتر شود.

 

حد حدود خود را بدانید

حد حدود شما در ابتدا این است که شما نباید مرز تحریک شدن را رد کنید و ماریجوانا یا گل مصرف کنید! چرا که این کار ممکن است کم کم و به تدریج زندگی شما را به طور کلی از بین ببرد. اگر این حرف ها و به طور کلی حرف درست و حسابی در ذهن شما فرو نمی رود و باز هم نگران این هستید که در اثر مصرف ماری جوانا حال بدی به شما دست بدهد باید به شما گفت که حد و حدود خود را بدانید و زیاده روی نکنید.
حتی در کشور هایی که مصرف ماریجوانا قانونی است، ماریجوانا صرفا برای افرادی تحت درمان هستند استفاده می شود و طبق دستور العمل خاص و دوز مصرفی مناسبی این کار انجام خواهد شد.

از بین بردن اثر ماری جوانا در تست اعتیاد

کمی آب بنوشید و یک خوراکی مختصر بخورید

خوردن آب به میزان کافی باعث می شود که شما دی هیدرات نشوید، البته شما می توانید در این شرایط به جای آب از سایر نوشیدنی های بدون کافئین و الکل استفاده کنید، همچنین به یاد داشته باشید که نوشیدنی های خنک و گوارا که شما در زمان نوشیدن آنها لذت ببرید. این کار باعث می شود که کل ذهن شما درگیر خوردن آن نوشیدنی شود و بتوانید کمی به ذهن خود استراحت دهید. همچنین خوردن یک خوراکی خوب و مناسب می تواند به شما کمک کند که حس و حال بهتری داشته باشید و کم کم بتوانید اختیار ذهن خود را به طور کامل از ماریجوانا پس بگیرید.

از بین بردن اثرات معجون بیرجندی

از کمی فلفل سیاه برای کاهش تاثیر ماریجوانا استفاده کنید

اگر احساس می کنید که توهم، اضطراب و استرس زیاد در حال آزار دادن شماست، یکی از مواردی که می تواند به راحتی به شما کمک کند که به راحتی به حالت عادی خود بازگردید فلفل سیاه است، استفاده از فلفل سیاه یکی از روش هایی است که تاثیر بالایی دارد و با استفاده از آن می توان به راحتی از حس و حال بد مصرف ماری جوانا راحت شد.

چگونه با ماری جوانا فاز بگیریم

آرامش خود را حفظ کنید و استراحت داشته باشید

یک مکان ساکت و آرام پیدا کنید، جایی که شما بتوانید استراحت کنید و به راحتی کمی نفس عمیق بکشید، به خودتان یاد آوری کنید که حالتان خوب خواهد شد و تنها کاری که باید بکنید این است که کمی استراحت کنید و به خودتان مسلط باشید تا زمان بگذرد. از بینی خود نفس بکشید و به آرامی بازدم خود را از دهان خارج کنید و روی صدای تنفس خود تمرکز کنید.
همچنین خوابیدن یکی از بهترین راه حل هایی که پیش روی شماست! زمانی که شما می خوابید و بیدار می شوید احساس کاملا معمولی و خوبی خواهید داشت. البته اگر شما در شرایط هستید که خوابتان نمی آید، در یک محل ساکت و آرام کمی دراز بکشید.

شاید این مطلب هم برای شما جالب باشد:

سریعترین روش ترک اعتیاد در منزل

کمی پیاده روی کنید تا اثر منفی ماری جوانا کاهش یابد

در شرایطی که شما نمی توانید مغز خود را خاموش کنید و همچنین توانایی استراحت در یک محل آرام را ندارید، بهترین راه برای شما این است که یک پیاده روی کوتاه در هوای آزاد داشته باشید. به این صورت تمرکز شما معطوف پیاده روی خواهد شد و هوای آزاد باعث می شود که حس و حال بهتری داشته باشید. البته به یاد داشته بایشد که در صورتی که حال شما اصلا برای پیاده روی مناسب نیست زیاد از مسیر های دور استفاده نکنید.
اگر خیلی گیج و منگ هستید، بهترین گزینه برای شما این است که طبق دستور العمل شماره 5 عمل کنید.

آبی به دست و صورت خود بزنی یا دوش بگیرید.

این روش ممکن است که همیشه کارآمد نباشد و شما نتوانید دوش بگیرید و یا آب زدن به دست و صورت می تواند برای شما ممکن نباشد. ولی در شرایطی که امکان انجام این کار را دارید، می توانید با این روش به راحتی کمی ذهن خود را سر و سامان دهید و به این صورت کمی آرامش خود را بازیابید.

حواس خود را پرت کنید

تمرکز بر روی این که الان حال شما بد است نمی تواند باعث بهتر شدن حال شما شود، ولی این که با استفاده از روش های مختلف ذهن خود را از مشکل بوجود آمده می تواند به بهتر شدن شما کمک کند.

  • یک فیلم کمدی ببینید.
  • به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید.
  • یک بازی ویدیویی سرگرم کننده انجام دهید.
  • با یکی از دوستانتان در مورد موضوعات دیگر صحبت کنید.
  • اگر اهل خواندن و نوشتن و یا نقاشی کردن هستید کمی کار های مورد علاقه خود را انجام دهید.
  • اگر نزدیک وعده غذایی خود هستید می توانید بک وعده غذایی مناسب و خوشمزه بخورید تا حالتان بهتر شود.

خب، امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد، ولی به یاد داشته باشید که ماریجوانا یک ماده بسیار خطرناک است که می تواند شما را به راحتی به سوی مصرف سایر مواد مخدر سوق دهد و آینده و زندگیتان را تباه کند. شما یک بار زندگی می کنید، پس سعی کنید آنرا خراب نکنید. در ضمن هیچ وقت برای ترک اعتیاد دیر نشده مطالب زیر به شما کمک می کند که در خصوص مضرات ماریجوانا یا گل اطلاعات مناسبی پیدا کنید و با استفاده از راهکار های مطمئن متخصصان مرکز ترک اعتیاد نگین، زندگی پاک و سالم را از همین الان شروع کنید.

آیا گل یا ماری جوانا اعتیاد آور است؟

تاثیرات تی اچ سی بر مغز

ترک اعتیاد ماری جوانا

چه چیزی اثر ماری جوانا را بیشتر میکند

دیدگاه‌ها  
با سلام خدمت دوستان عزیز , بنده پنج ساله ب طور زیادی ماری جوانا مصرف میکنم روزای اول حسی گیجی خوشی بهم دست میداد و چند ماه بعدش احساس کردم بدنم مقاوم شده و باید بیشتر مصرف کنم ک باز مث اوایل بشم , دیروز ب دوستم ک بار اولش بود گل دادم الان دو شبه نمیتونه بخوابه و توهم زده , گفتم اگه دوستم خوب بشه دیگه سمتش نمیرم و واقعا هم نمیرم , من ب گوه خوردن راضی شدم, واقعا خطرناک ترین ماده مخدر ماریجواناس چون احساس میکنی خوشحالی در صورتی ک بعد چند روز مصرف عصبی میشی احساس میکنی ب همچی کنترل داری ولی برعکسه , امیدوترم برا ی بارم ک شده ازین ماده مخدر استفاده نکنین زندگیتون تباه میشه با تشکر
بعد از مصرف گل چه بخوریم؟ تا حالا فکر کردید چرا باید ماریجوانا خاصیت درمانی داشته باشه ؟ اونم برای کسی که سرطان داره ؟ جوابش اینه که بعد از مصرف گل یا همون ماریجوانا بهتر طعم غذا را میفهمید و اشتهاتون باز میشه و اصطلاحا هر چی بخورید سیر نمیشید که بهش کره خوری هم میگن. به همین خاطر بیماران سرطانی که تحت شیمی درمانی قرار گرفتند و حالت تهوع دارند یا اشتهاشون کور شده و بدتر از اون غذاها براشون بدمزه شده میتونن با استفاده از ماریجوانا بهتر غذا بخورند و انرژیشون را باز پس بگیرند که البته تا جایی که من میدونم یک درمان مورد تایید اف دی ای نیست. به هر حال خیلی ها اعتقاد دارند خوردن هر چیزی باعث میشه اثر ماریجوانا فروکش کنه و خیلی ها هم اعتقاد دارند اگر میخوای اثرش نپره آب نباید بخوری . پس اگر دنبال کم کردن اثرش هستید آب بخورید.
به نقل از محمد:
بعد از مصرف گل چه بخوریم؟ تا حالا فکر کردید چرا باید ماریجوانا خاصیت درمانی داشته باشه ؟. به همین خاطر بیماران سرطانی که تحت شیمی درمانی قرار گرفتند و حالت تهوع دارند یا اشتهاشون کور شده و بدتر از اون غذاها براشون بدمزه شده میتونن با استفاده از ماریجوانا بهتر غذا بخورند و انرژیشون را باز پس بگیرند که البته تا جایی که من میدونم یک درمان مورد تایید اف دی ای نیست. پس اگر دنبال کم کردن اثرش هستید آب بخورید.
اینکه نوشیدن آب میتواند باعث کاهش اثرات مخدر گل شود بستگی به میزان مصرف شخص دارد و راه حل قطعی محسوب نمیشود . و در مورد مصرف درمانی باید گفت که اختلاف نظرهای بسیاری در این مورد وجود دارد و حتی استفاده ی پزشکی از این ماده نیز مضرات خود را دارد. به این نکته نیز توجه کنید که دیده شده مخدر گل در بازار با ترکیبات شیمیایی برای افزایش اثرات ترکیب میشود.
سلام دوستان عزیز با توجه به احترامی که واسه دیدگاه هاتون دارم باید بگم که همش شعره من خودم الان 4ساله مصرف میکنم هیچ مشکلی هم نداره ن اینکه بخوام تشویقتون کنم واسه این کار ولی بستگی به هر فرد داره که زیاد بکشه یا کم یا اینکه تویه چه فازی بره مثلا فاز غم برداره بره تو خودش با هیشکی حرفی نزنه یا اینکه بره فاز خنده فقط واسه خودش بخنده خلاصه فازهای زیادی داره این به خود فرد برمیگرده ولی اثراتی مخربی که داره میشه گفت بیخیال میشی هیچی واست مهم نیست و اینکه بعد از مدتی حواس پرت میشی خل میشی یا فراموشی میگیری.......برای خنثی کردنش هم بری داروخانه بگی قطره برای قرمزی چشم میخوام خودش بهت میده هم اینکه فاز رو کامل خنثی میکنه هم اینکه قرمزی چشمت رو از بین میبره امیدوارم این مطلب به درتون خورده باشه ضمنا باید بگم که اصلا اینجور که شما فکر میکنید نیست اگه واقعا اینقد خطرناک بود دکترا تجویزش نمیکردن.با تشکر
تویی ک این کامنت هارو میخونی ،شایدم الان گل کشیدی اثرش کم شده و میخوای مضراتش رو بدونی ،گل خیلی مزخرفه در دوزهای بالا، مصرف گل می‌تواند شما را دچار پارانوئید کند یا به صورتی بر مغز شما اثر گذارد که ارتباط خود را با واقعیت از دست بدهد، بنابراین چیزهایی را که وجود ندارد می‌شنوید یا می‌بینید. این حالت برای خوده شخص، اطرافیان و جامعه خطرناک است زیرا امکان بروز حوادث خطرناک و جبران ناپذیر را افزایش می‌دهد.
زیاد بگیرتت میتونی یجور مرگتو ببینی توهم میزنی شدییید ،ما تو رانندگی کشیدیم خوبه نزدیک خونه بودیم تو جاده نگه داشتم زنگ زدم رفیقم اومد نجاتمون داد وگرنه واقعا میمردیم ،سه تامونم انگار خاموش شده بودیم ،من دیگه عمرا نمیکشم شمام نکشید خیییییلی خطرناکه خیلی
سلام ، ساعت تا 4 صبح شده و چون حال دوستم به خاطر استفاده این مواد مزخرف بد شده بود نتوانستیم بخوابیم، همه از ترس داشتیم سکته میکردی، همش میلرزید و بالا میاورد، لطفا از این طور مواد های نعشه آور استفاده نکنید..
گل حرف‌ نداره والا
من دیشب کشیدم ام میفهمم دارم چیکار میکنم ولی تا خابیدم صبح از خاب بیدار شدم حس میکنم بازم خابم میاد تروخدا بگید چیکار کنم این اثر کوفتیش بره
من از كرونا شروع كردم خدم هم خبرم ورزشكار حرفهاى و بوكسورم تو ورزش خيلى حال ميداد بهم اما يواش يواش فس شدم بى انگيزگى اومد سراغم بعد 3 سال ها بعد گريه هاى بى وقفه زندگى پوچ غم غم غم غم ولى ميزدم اوكى ميشد اما (باز حالم از خودم بهم ميخورد ) الان 2 هفتس نزدم 2،3 روز يه بار رد ميدم داد ميزنم گريه هاى بلند بلند اصلا برام مهم نيست اطرافيانم غصه ميخورن ميترست اصن اين حمله ها دست ميده بعدش خجالت زده ميشم اونا كه نميدونن فك ميكنن افسردگى دارم اعصابم ناراحته به هر حال اگر ديوانه هم بشم ديگه سمتش نميرم شخصيتمو عوض كرد نميدونم تا كى طول داره بهم بگين اما جون عزيزاتون فك نكنين يه گلِ ديگه چيزي نيست طبيعيه تو زمان ميتركونه ، هنوز تو مبارزم برام دعا كنين
سلام آقا از من به شما نصیحت اگه نمی‌خواین زجری که تا به حال تجربه نکردین رو تجربه نکنین سمت این گل مضخرف نرین من دیروز مصرف کردم حالم اصلا اوکی نیست تمرکزم بد شده تنها راه خلاص شدن اینه که زیاد آب بخورید و ورزش هوازی کنید و زود زود ادرار میاد که برید خالی کنید خیلی مضخرفه فشار قلبی که بعد مصرف داشتم یادم نمیره به خدا مردم زنده شدم خیلی مضخرفه
سلام من چند ماه میکشم ن حالم خراب ن چیزی ...اصلا اعصابمم خورد نیست انگار ن انگار الان دوروزه نکشیدم می‌خوام چار روزه خنثی بش چکار کنم
سلام من چند ماه میکشم می‌خوام چار روزه خنثی بشه چکار کنم
سلام ترخدا یبارم امتحان نکنید من الان یه ادم که یه روز از مصرفمم گذشته هیچ حس خوبی نداره به هیچ وجهه نابود میشی فقط نمیدونم فقط چطور بگم ولی تحت هیچ شرایطی حتی یه دود هم امتحان نکنید خیلی زجر داره
سلام من دقیقا همچین حالتی رو دارم دو روز پیش به اشتباه بدای اولین بار و آخرین بار زدم ولی الان دو روزه انگاز گیج شدم حافظمم احساس میکنم یکم مشکل خورده تروخدا کمک کنیددددددد
من 6 یا 7ماهه میکشم الانم چِت حشیشم دوس ندارم ترک کنم ولی اولا ماهی ی بار بود الان سه ماهه هرروز میکشم.بعد گفتم فقط گل اونم تو دوز پایین میکشم . زیاد شد رفتم تو فاز حشیش و الان دوتاشو میکشم ولی حشیش سبک تره از گل . گل خیلی از مغزت کار میکشه . دلممیخاد مصرفم کم کنم ولی نمیتونم هر روزه ولی ترک نمیکنم. ولی تا وقتی به هر روز نشده ترک کنید دو روژ پشت هم بکشین میشه هر روز
سلام فرهاد عزیز بهترین روش ترک در کلینیک های ترک اعتیاد و تحت نظر پزشک متخصص است. فرد معتاد لازم است تا از نظر جسمی و روحی به تدریج از مواد مخدر و وسوسه مصرف آن پاک شود.
سلام اثر کیک گل چطوری از بین میره ؟
من الان کشیدم حالم خرابه لطفا بگید باید چیکار کنم ضرب العجلب
عذر میخوام حالا چیکار‌کنیم که اثرش بیشتر بمونه و دیرتر بپره؟ که دیرتر مجبور نشیم یکی دیگه بکشیم، راهی هست؟ تورخدا کمک کنید.
سلام ترک کنید دوست عزیز که به طور دائم ازش خلاص شید.
من ماری جونا مصرف میکنم نزدیک به دوساله جدیدا یه 4 یا 5 ماهیه تصادف کردم ضربه مغزی گیچگاه شدم ایا مصرف ماری جونا باعث بهبود مغز میشود هوش حواس درستی ندارم تمرکز خیلی پایین لطفا راهنمایی کنید ؟
به نقل از محمدرضا سلیمانی:
من ماری جونا مصرف میکنم نزدیک به دوساله جدیدا یه 4 یا 5 ماهیه تصادف کردم ضربه مغزی گیچگاه شدم ایا مصرف ماری جونا باعث بهبود مغز میشود هوش حواس درستی ندارم تمرکز خیلی پایین لطفا راهنمایی کنید ؟
خیر دوست عزیز ماری جوانا به مرور سلول های مغز رو از بین میبره چطور فکر می کنید ممکنه بتونه به بهبود مغز کمک کنه گول این حرف هارو نخورید و سمت مواد مخدر نرید.
من حدود یک ساله ک هر روز دارم گل میکشم الان 20روزه ترکش کردم و صورتم خیلی تخریب خورده میخام بدونم چطور میتونم این تخریبارو جبران کنم مثل لاغری صورت کبودی زیر چشم و گودی چشم تو رفتگی لپ ها فقط کمکم کنید این تهریبارو از بین ببرم و صورتم مثل قبل شه حتی صورتو سیاه کرده
به نقل از Ali:
من حدود یک ساله ک هر روز دارم گل میکشم الان 20روزه ترکش کردم و صورتم خیلی تخریب خورده میخام بدونم چطور میتونم این تخریبارو جبران کنم مثل لاغری صورت کبودی زیر چشم و گودی چشم تو رفتگی لپ ها فقط کمکم کنید این تهریبارو از بین ببرم و صورتم مثل قبل شه حتی صورتو سیاه کرده
با گذشت زمان چهره و بدن خودش رو ترمیم میکنه دوست عزیز زمان نیاز است صبر داشته باشید.
اب بخور ببند به اب خودتو سيب زمينى با صبحانت ورزش ورزش ورزش قرص ليور گل گياهيه قبل هر وعده غذا 1 عدد تِمام
دوستان من خودم 3ماه پیش مصرف گل داشتم ولی همچنان رو فازم و تو خیابون راه میرم انگا هیچی طبیعی نیست خود به خود چت میشم استرس شدید دارم ضران قلب بالا اصلا نمیدونم چحوری درست میشه درست شدنیه؟
به نقل از محمد:
دوستان من خودم 3ماه پیش مصرف گل داشتم ولی همچنان رو فازم و تو خیابون راه میرم انگا هیچی طبیعی نیست خود به خود چت میشم استرس شدید دارم ضران قلب بالا اصلا نمیدونم چحوری درست میشه درست شدنیه؟
سلام دوست عزیز باید از پزشکان مجموعه کمک بگیرید. لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از متخصصان کلینیک نگین مشاوره دریافت کنید.
+3
عزیزان اعتیاد ریشه در خلا های بزرگ زندگی داره حالا چه گل باشه چه سیگار چه قلیون هرچی باشه چه یک ادم باشه بدن در این حالت جوری واکنش نشون میده که انگار یک عضو ازش کانل جدا شده و مغز دستور میده کل بدن بسیج شن تا اون عضو اسیب دیده خوب شه ترس ها و کم خوابی و استرس ها هم خیلی خیلی معمولیه زیاد تندش نکنید که فرد بگه دیگه نمیشه ترک کرد چرا میشه واکنش بدن نسبت به این قضیه اینجوریه دقیقا مثل فوت یه عزیز بدن میره تو حالت بقا حالا چرا بیخوابه یا استرس داره ؟ چون روان ما همون میزان انرژی رو که در از دست دادن یک عضو یا یک عزیز رو از دست میده یا میره تو حالتی که یه حیوان درنده دنبالش کرده کسی که حیونی دنبالش کرده میتونه بخوابه ؟نه میتونه غذا بخوره ؟نه دیگه اینجوری تو دل مردم رو خالی نکنید من کشیدم 3 سالم کشیدم چند ماهه پاکم بدن سرطان رو بهبود میده این که گوز سرطانم نیست داداشا از نیروی برتر کمک بگیرید و طاقت بیارید به امید بهبودی همین کار خاصی هم نمیخواد بی خابی و بی اشتهایی و دوگانگی و نمیدونم این کص شر ها هم درست میشه خودش وسلام دوستون دارم عالی باشید
سلام
تقریبا الان ی ساله مصرف میکنم اولین بار چشام فقد سیاهی رفت ولی بعد یه مدت فازشو درک کردم اولاش واقعن بهم حال میداد اصن ی دنیای سرد داشتم همه با اون فازم حال میکردن حتی میخندیدم میرقصیدم طوری شده بود ک وقتی میرفتم سرکار حالت عادی بودم و کسل عصرا برای اینکه باز برگردم به اون حالتم گل میکشیدم درکل اصلا چیز خوب نیست الکی خودتونو قانع نکنید منم اولاش میگفتم نه تفریحیه من میتونم راحت ترکش کنم نکشم یا تخریب نداره ولی خب راحت روی قیافه و بدنتون تاثیر میزاره خودم کساییو دیدم چن ساله مصرف میکنن و وقتی میکشن هیچ تاثیری روشون نداره قیافشونم بد شدا تل قبل اینکه روتون بی تاثیر شه و مجبور شین ب کشیدنش هروز بزاریدش کنار وقتی میخای بزاریش کنار انگار دنیات سیا سفیده و گل رنگیش میکنه ولی این اشتباهو نکنید چن روز کسلی و بی حالی بکشید ولی بیخیالش شید هیچی بهتر ا سلامتی نیست!
+2
دوستان من چند ماه پیش به طور اتفاقی مصرف کردم مرگ رو با چشمای خودم دیدم .تو رو خدا کسی سراغ این آشغالها نره . انشالله همیشه صحیح و سالم تندرست باشید.یا علی
سلام من همین اشتباه رو مرتکب شدم 2 روز پیش برای اولین بار مقدار خیلی کمی مصرف کردم اما الان 2.3 روره انگار مثل سابق نیستم یکم گیجم تمرکز ندارم احساس میکنم حافظم یکم دچاره اختلال شده میشه راهنمایی کنی ؟
+1
سلام من 8ساله اعتياد شديد به گل داشتم سرطان ريه كه گرفتم تازه تصميم به ترك گرفتم ولي الان ديگه خيلي دير شده زندگيم ايندم سلامت جسمي و روحيمو از دست دادم به طور كامل خودمو بدبخت كردم 8سال با مصرف گل شاد بودمو ميخنديدم ميكشيديم يجوري كره ميكردم غذا ميخوردم كه تو حالت عادي نميتونستم اينطوري بخورم معدم اسيب ديد شبا خواب من كلا 4ساعت نميتونم مثل ادم هاي عادي حد اقل 7ساعت بخوابم افسردگي شديد دارم حالم اصلا خوب نيست اي كاش هيچ وقت امتحانش نميكردم من يكي از دوستام گرفتارش شده بود اومدم اونو نجات بدم كه خودم الوده شدم تمام تفريح من مصرف گل شده بود بدون اون از خودمو زندگيم حالم بهم ميخورد ترو قران هيچ وقت سمت گل يا كلا مواد مخدر نرين اخرش چيزي جز مرگ يا سرطان نيست تا دير نشده دور رفيقاي گل كشتو خط قرمز بكش يه تصميم مردونه بگيرو تو خونه خشمتو كنترول كن ابزار مصرفتو دور بريز شماره هاي كاسب موادو پاك كن يه مدت تحمل كن به خدا راحت ميشي بر ميگردي به زندگي عادي خودت يعني داداش من خواهر من تو وقتي ترك كني واقعا از خواب بيدارميشي
+2
با سلام تشکر میکنم از این مقاله خوب و بی نقص.
دوستانی که نکشیدن و قصد دارند امتحان کنند خاهشا سمتش نرید خودتون را بدبخت نکنید هیچی بالاتر از سلامتی نیست من یکی از دوستام دو تا سیگاری پر کرده بود داد بهم که واسش نگه دارم و روز بعد دوتایی برای اولین بار امتحان کنیم منی که تویه عمرم سمت دود نرفته بودم حتی قلیون بلاخره روز بعدش زنگ زدم به دوستم گوشیش از دسترس خارج بود منم ندونسته تنهایی دوتا را کشیدم نمیدونستم یکیش اندازه مصرف 4نفره من نادان هر دوتا را کشیدم بمحض اینکه از جام بلند شدم کلا انگار با پتک کوبیده بودن سرم اون لحظه فقط از خدا خواستم حال قبلیم برگردم دنیا واسم جهنم شده بود انگار قفل بودم ضربان قلبمو خودم حس میکردم وحشت زده بودم نمیدونستم چکار کنم زنگ زدم به پسرعمویم اومد منو برد دکتر بعد 3ساعت یک کم بهتر شدم الان 4روز از اون موضوع میگذره ولی هنوز گیجم سرم سنگینی میکنه انگار یک قسمت مغزام اسیب دیده کلا بی حالم انگار دیگه زندگی حال نمیده نمیدونم چقدر طول میکشه مثل قبل بشم اصن معلوم نیست مثل قبل بشم یانه قدر سلامتی را بدونین
+2
دقیقا من هم اینجور شدم.تا ی مدتی همینجوری .من که نفهمیدم چجور با آمبولانس منو بردن بیمارستان .فک ام قفل کرده بود .خیلی حالم بد بود خدا دلش واسه زن و بچه ام سوخت .توبه کردم .
شما وقتی میری رستوران از یه غذایی که نمیدونی خوشت میاد یا نه دوتا سفارش میدی؟؟ کاری که کردی وحشتناک بود، خداروشکر که سالمی، مطمئن باش سلامتیت برمیگرده و تلقین هم نکن. هرکسی اول خودش انتخاب میکنه چالش‌های جدیدی رو توی زندگیش تست کنه بعد دوست ناباب! تجربه مصرف ماری‌جوانا برای برخی لذت بهش و برای عده ای فاجعه بوده، اگه گزینه دوم بودین برید و خدارو شکر کنید و دیگه هیچوقت دنبال این نوع چلش و تنوع نباشید، اگه دسته اول بودید یادتون باشه هرچیزی که با مصرف ماری‌جوانا در زندگیتون مثبت اثر کرده و بهتون کمک کرده رو با مصرف ادامه دار ازتون خواهد گرفت. جایی رهاش کنید که تاثیر گذاشت ، مثل زمانی که وقتی سردرد شدید دارید یه ژلوفن می‌خورید و سرگردون خوب میشه؟ بعد از اینکه خوب شد بازم مصرف میکنید؟؟ خیر . اینا حقیقت بود که ماه‌ها تجربه حاصلش بوده ، خوب یا بد اگه کسی با خوندنش ناراحت شد معذرت میخوام.
سلام داداش از وقتی این تجربه رو نوشتی خیلی میگذره من دقیقا الان حال تورو دارم 2 روزی هست گذشته از اولین مصرفم ولی انگار یک چیزی تو مغزم سر جاش نیست ! حالم خوبه ها ! ولی انگار حافظم دچار مشکل شده انگار خواب باشم . میشه بگی خوب شدی ؟ چقدر زمان برد ؟ و...؟
-1
سلام نامزدم چند روز دیگه باید تست حشیش بده برا ازدواج امروز کشیده کسی میدونه چه طور منفی میشه
البته هر روز میکشه
09017757971ترخدا اگه میدونین تو واتساپ راهنماییم کنین هفته دیگه عقدمونه
سلام بجای پنهان کردن بهتره تشویقش کنید ترک کنه
+1
سلام خسته نباشید بنده دیروز استفاده کردم 24 ساعت گذشته و هنوز گیج و منگ هستم چه کاری باید انجام بدم تا خوب شم
سلام تروخدا منم همچین حالتی رو دارم میشه بگی الان حالت چطورا ؟ و چبشد خوب شدی ؟ چطور تاثیرش رفت من خیلی ترسیدم
سلام داداش نمیدونم کامنتمو میبینی یا نه من الان دقیقا حال تورو دارم میشه بگی خوب شدی ؟ چیکار کردی ؟ خیلی نگرانم
+5
سلام
رفیقا قبل از هر چیزی باید بگم من شیش سال درگیر این کوفتی بودم زندگیمو گرفت سرکارم فهمیدن بیکار شدم نامزدم شک کرد رفتیم تست دادیم مثبت شد واسه همیشه ازم جدا شد
من شاید هفته ای یا دو هفته یبار مصرف میکردم اونم فقط بخاطر اعصاب خوردیام البته اینا تلقین بود یه ساعت دوساعت روفاز بودم بعد پریدن عذاب وجدان میگرفتم میگفتم دیگه سمتش نمیرم لعنت به دوست ناباب البته خودم مقصرم دوستمم کم تاثیر نداشت رو بدبختیام ترک کردن و تازه یاد گرفتم الان سه هفتس پاکم احساس میکنم سم از مغزو بدنم خارج شده
قدم اول: اونایی که دوستاتونن مصرف تفریحی ام دارن از زندگیتون حذف کنید بهشون بگید تغیر کردید بگید دیگه باهاتون نگردن اگه رفیق بودن که نمیزاشتن شما مصرف کنید
قدم دوم:شماره ی کاسب مواد اگه دارید از همجا پاک کنید
قدم سوم: هروقت به سرت زد که مصرف کنی باخودت بگو این همه زدم چه اتفاقی تو زندگیم افتاد بجز افسرده تر شدن به عذاب بعدش نمی ارزه من وجودشو دارم نرم سمتش
شاید باورتون نشه بهترین موقعیت شغلیارو از دست دادم سر مراجعه به طب کار و مثبت شدن تستم
+6
سلام من 18 سالمه
تقریبا 2 سال میشه مصرف میکنم
اولش مصرف میکنید فکر میکنید اصلا عوارض نداره
ولی بعد از دو سه ماه مصرف مغزتون به فنا میره
حافظتون از ماهی کمتر میشه ، بی اعصاب میشین ، حوصله‌ی اطرافیان ندارید ، خیلی زود از کوره در می‌ریرید
اطرافیان خیلی از رو قیافه متوجه میشه
من خودم خانوادم فهمیدن
اصلا سمتش نرید
ببینید دوستان گل رو هر شخصی یه فاز و یه کاری انجام میده . من دوستم مصرف میکنه خیلی لش میشه و انگار مست هست . رو یکی دیگه وقتی مصرف میکنه فاز مثبت بهش وارد میشه فکرای خوب و کارای خوب . این ادمی خودش باید بدونه چقدر مصرف کنه . واسه من تو کل زمینه اا خوب بود . بله اثر بد هم داشته واسه من اثر خوب خیلی داشته شما جنبه بدش تنها نبین
+1
عزیز اون نژاد گل هستش که اینجوری می‌کنه....سندیکا.... ساتیوا
+3
دوستان یه نصیحت از من به شما اصلا مصرف نکنین این کوفتی رو از تومور بیضه گرفته تا تپش‌ قلب و سردرد نصیبم شده ان شاءالله که بشه بذارمش کنار کسایی هم که امتحان نکردن اصن سمتش نرن کسایی هم که یک بار استفاده کردن توبه کنن
+3
سلام وقت بخیر من قبلا زیاد مصرف میکردم و مشکلی نداشتم اما جدیدا مقدار کمی هم که استفاده میکنم تپش قلب شدید و استرس مرگ میگیرم ،بنظر شما مشکل چیه و میشه بفرمایید روش 5 همون فلفله و مقدار وروش استفادشو توضیح بدیم سپاسگزارم .
به نقل از احسان:
سلام وقت بخیر من قبلا زیاد مصرف میکردم و مشکلی نداشتم اما جدیدا مقدار کمی هم که استفاده میکنم تپش قلب شدید و استرس مرگ میگیرم ،بنظر شما مشکل چیه و میشه بفرمایید روش 5 همون فلفله و مقدار وروش استفادشو توضیح بدیم سپاسگزارم .

سلام دوست عزیز من، لطفا با مشاوران ما در کلینیک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
به نقل از احسان:
سلام وقت بخیر من قبلا زیاد مصرف میکردم و مشکلی نداشتم اما جدیدا مقدار کمی هم که استفاده میکنم تپش قلب شدید و استرس مرگ میگیرم ،بنظر شما مشکل چیه و میشه بفرمایید روش 5 همون فلفله و مقدار وروش استفادشو توضیح بدیم سپاسگزارم .

الان بدنت بش ادت نداره درکش نمیکنی هروقت دیدی حالت بدمیشه بایدیه چیزتوروش بخری تااسرش به پره
-1
الان بدنت بش عادت نداره هروقت دیدی حالت داره بدمیشع یه چیزترش بخر
-2
الان بدنت مثل قبل بش عادت ندارم
الان بدنت بش عادت نداره قبلش میخوای مصرف کنی استر مگه داشته باشی حالت بدمیکنه هروقت حالت بدشدیه چیزترش باید بخری تااثرش به پره
محتوای این دیدگاه ممکن است صحیح نباشد و کلینیک ترک اعتیاد نگین این روش را تأیید نمی کند.
باسلام ماریجوانا برای برخی اختلالات ذهنی وافسردگیها بسیار موثرهست وکاربرد ضدسرطانی داره بخصوص درمان برخی میگرن های غبرمنظم که شخصاشاهد این موضوع بودم ومسلما برای افراد سالم میتونه مضرباشه این وضعیت برای خیلی از مواد غیر مخدرهم صادقه و میشه بیشترین ضرراین ماده را ازبین بردن ترس از مصرف سایر مخدرها دانست .
-2
** توش این چه کوفتی بود یاخدا . مغزم جرپید
ممنون خیلی مختصر و ارژانسی ، ممنون و دمتون گرم
به نقل از فراهی:
ممنون خیلی مختصر و ارژانسی ، ممنون و دمتون گرم

ممنون از همراهی شما دوست عزیز.
+2
نکشید خیلییییییی بد بود. اصلا هم حال خوش نداشت فقط گیج و منگ و بد حالی
شما حتما ساقیت بد بوده برادر...
سلام
بده چن وقت از حالت منگی خارج میشه ادم؟
-2
من حدود دو هفته پیش الکل مصرف کردم بعدش گل کشیدم خاسم ولی احساس میکنم هنوزم اثراتش نرفته
میشه بگین مصرف این دوتا اثرش تاکی کامل میره
سلام من با تجربه زندگی در کمپ های متعدد به یک چیز پی بردم بدن وظرفیت هرکس متفاوت هست واین امکان هست که برایه اولین بار یک ماده مخصوصا ((روانگردان‌ها )) را مصرف کنی وتا اخر عمر اسراتش باقی بمونه خودم دیدم طرف را میاوردن تو کانون یک بار شیشه کشیده بود و عقلش را از دست داده بود این تجربه شخصیه خودم هست و هیچ منبع علمی نداره امید وارم به درد یه نفر بخوره وگرفتار هیچ نوع ماده مخدری نشه برا منم دعا کنید
داداش ما میزنیم بریم بالا این که بیایم پاین که بدرد نمیخوره و یا بپره
+5
آقا بعداز مصرف گل زندگی به دو بخش قبل وبعداز مصرفش تقسیم میشه خخخ.خطرناکه حسن.
گل ادمو بیخیال میکنه راحت همه چیز و این واقعا بده
من اومدم ببینم چی تاثیرشو کم میکنه که اونکارو نکنم. مطلب به درد نخوریه
+17
من چند روز پیش برای اولین بار کیک گل خوردم و توصیه میکنم که هیچوقت این ماده رو استفاده نکنین هیچوقت یا حداقل قبلش همین دسته مقالات رو خوب مطالعه کنین بعد تصمیم بگیرین تا مثل من وحشت زده نشین و گذشته از همه اینها واقعا لذتی در مصرف این ماده ندیدم جز عوارض و حال بدیای زیادی که تا مدتها داره ادامه پیدا میکنه ...
+1
سلام خواستم بگم الان اثراتش رفتع
گل به صورت کشیده شدن 2 تا 3 ساعت تاثیر دارد و به صورت اواتار 4 تا 8 ساعت
-2
کیکش باخودش فرق داره کیکش توهم زا خودش حس سرخوشی خنده نعشگی میده
+1
شما تا چند وقت عوارضش رو داشتید و چطوری بود
من الان تقریبا 3.4 ماه از یکبار مصرفم داره میگذره اما همچنان توهم میزنم وحشت زده میشم حالم بد میشه نمیدونم چیکار کنم. معنی زندگی رو نمیفهمم
+1
سلام چیکار کنم تست گل و حشیش منفی شه
+18
سلام روشی هست ماری‌جوانا رو کامل از بدن دفع کرد از خون و سلول های چربی !!؟
+2
محتوای این دیدگاه ممکن است صحیح نباشد و کلینیک ترک اعتیاد نگین این روش را تأیید نمی کند.
بله میتونی ورقه کاربن را توی آب حل کنی و بخوری بکن تو آب بعد دربیار
-2
به نقل از Davood:
یکی از بهترین مقالاتی که خوندم.

نظر لطف شماست همراه عزیز.
+11
سلام من بعد ۴ ماه ۲۰ روز پیش ماریجوانا کشیدم میخوام بدونم الان که ۲۰ روزه گذشته جواب آزمایشم نشون میده با نه؟
+5
تا دوماه در آزمایشگاه خون و تا 90روز در فولیکول مو قابل تشخیص می باشد جهت سرعت بخشی به فرایند پاکسازی بدن تمرینات هوازی را انجام دهید .
+2
نترس جواب آزمایش ساده نشون نمیده ولی ازمایش اعتیاد شاید نشون بده اونم اگ معتاد باشی ب گل
بله معلومه.سعی کنید دوراین چیزا نرید خودتونو باباشگاه کلاس شنا سرگرم کنید شما لایق بهترینایید ته این چیزای مزخرف فرکانس های منفیو ازخودتدن دورکنید موج مثبتو وارد زندگیتون کنید شما هیچی کم ندارید شما یه انسان موفق هستید
می خوام دود گراس به من که معتاد نیستم اثرنکنه
+2
هر کاری کنی اثر میکنه و تاثیر بخوری شدن خیلی بیشتره البته اگه مکان سربسته باشه.
+64
مرسی من کشیده بودم و با مصرف آب خوب شدم
واقعا چیز مضخرفیه هیچکس مصرف نکنه لطفا
واااااای واقعا راست میگی چیزی مضخرفی من قلبم تو دهنم میزد
بچه ها نکشید من برای اولین کشیدم خودم فکر میکردم گل کشیدم ولی کمیکال بوده و خیلی وحشتناک حالم بد شد فشار خیلی زیادی به مغز و قلب میاره و احتمال مرگ داره گل و کمیکال خییییلی شبیه هم هستن و نمیشه به راحتی تشخیص داد خواهشا هیچ کدوم رو نکشید
احتمال اوور دوز در گل 0درصد است غیر ازاینکه با چیز دیگری مصرف گردد
سلام منم برا اولین بار استفاده کردم خیلی حالم بد شد ماده مزخرفیه همش فکر میکردم دیگه حالم خوب نمیشه ودارم عقلم را از دست میدم واقعان مزخرفه دیگه هیچوقط امتحان نمیکنم
با سلام به هیچ وجه فکر تست زدن به فکرتون نزنه واقعا یه همچنین حالی بهم دست داد شب ساعت 11.30 کشیدم الان ساعت 6.27 صبح هست هنوز اثراتش هست ترس شدید،فشار پایین ، وحشت ، زوال عقل
چشم آقا پویا
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول - چه چیزی اثر ماری جوانا را از بین می برد؟

چگونه اثرات گل کمرنگ میشود؟

1- مراقب دوز مصرف خود باشید.

2- به خودتان زمان بدهید

3- آرام باشید و از آرامش و تنفس عمیق استفاده کنید

4- حواس خودتان را با مسئله ای پرت کنید

5- آب بنوشید و از قهوه یا آبجو دوری کنید

6- از مصرف سایر مواد جدا خودداری کنید

7- از شخصی کمک بگیرید

گل چگونه از بدن دفع می‌شود ؟

بیش از 70 درصد گل از طریق مدفوع و تقریبا 20 درصد از آن از طریق ادرار دفع می‌شود. بیشتر آن نیز در عرض 5 روز دفع می‌شود.

در صورت استفاده بیش از حد گل چه اتفاقی می‌افتد؟

علائم مصرف بیش از اندازه گل مشابه اثرات معمول استفاده از آن است اما ممکن است به صورت شدیدتری بروز کند . این علائم ممکن است شامل گیجی شدید، اضطراب، ترس یا پارانویا و ضربان قلب شدید باشد.

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.