ماده مخدر اشک خدا

یکی از سیاست های باند های قاچاق و تهیه مواد مخدر این است که مواد جدید را با اسم هایی متفاوت و تحریک کننده به بازار عرضه کنند و خبرهایی مانند این که این مواد اعتیاد آور نیست، نسبت به فلان مواد مخدر اصلا ضرری ندارد، ارزانتر است، به راحتی گیر می آید، نحوه مصرف ساده تری دارد و...

ماده مخدر اشک خدا چیست ؟

یکی از این موادی که با دستکاری شدن مواد مخدر قدیمی تر وارد کشور شد "اشک خدا" است. ماده مخدر اشک خدا در آزمایشگاه های خانگی و مخفیانه به این صورت درست می شود که هروئین را غلیظ تر می کنند و به مصرف کنندگان می فروشند.
اعتیاد به اشک خدا به گونه ای است که بعد از 1 ماه مصرف کردن، میل به مصرف آن چنان زیاد می شود که فرد باید مصرف خود را دو تا سه برابر روز اول کند و همچنین تعداد وعده های مصرفی را در روز بیشتر و بیشتر کند و به این صورت است که فردی که به اشک خدا معتاد شده در مسیر اعتیاد تخت گاز می رود، ترک اعتیاد برای او روز به روز سخت تر و سخت تر شده و به آثار و عوارض بدتری دچار می شود و در پایان هم می میرد.

 

شکل ظاهری اشک خدا چگونه است؟

رنگ اشک خدا معمولا کرم مایل به قهوه ای است که آن را به صورت دستی به شکل قرص و کپسول در می آورند و به طور میانگین روزانه 4 تا 8 کپسول از آن را افراد معتاد مصرف می کنند.

اشک خدا به عبارتی نمونه ی بد تر شده هروئین است که باعث شده چون اسم هروئین را با خود حمل نمی کند، افراد بیشتری به سمت خود جذب کند.

 

روش استفاده از اشک خدا چگونه است؟

روش استفاده از این مواد به این صورت است که اشک خدا را مانند هروئین روی زرورق ریخته و دود آن را می کشند. مصرف اشک خدا زمانی بالا رفت که قیمت تریاک بالا رفت و اشک خدا یک ماده ارزان و در دسترس بود. البته باید گفت که این افراد این موارد را بدون توجه به عوارض بد آن مصرف می کردند. همچنین افرادی که مصرف بالاتری دارند آنرا بوسیله سرنگ یا زر ورق مشترک مصرف می نند.

مصرف اشک خدا چه عوارض بر روی بدن دارد؟

مصرف اشک خدا مانند هروئین در لحظه های اول حس سر خوشی بسیار بالایی به فرد مصرف کننده می دهد که افراد معتاد به اشک خدا این حس را مانند به اوج رسیدن از نظر جنسی توضیف کرده اند که تقریبا بین 45 ثانیه تا چند دقیقه طول می کشد. مدت زمان این حس بستگی به عواملی مانند سابقه مصرف، میزان مصرف، خلوص مواد مخدر و نحوه ی استفاده که به روش دود کردن یا تزریق باشد. بعد از احساس خوب فرد دچار کج خلقی و پریشانی و پرخاشگری می شود و حال و هوای آشفته ای دارد، سپس دچار افسردگی می شود احساس بی ارزشی و پوچی به او دست می دهد و بعد از موارد فرد مصرف کننده ی اشک خدا دوباره تشنه ی مصرف آن می شود.

مصرف ماده مخدر اشک خدا

عوارض مصرف اشک خدا:

  • پوست مصرف کننده تیره تر می شود.
  • چرت زدن های همیشگی
  • بی توجه شدن نسبت به سلامتی و بهداشت
  • کاهش وزن.
  • در هنگام ایستادن، راه رفتن و... تعادل کافی ندارد.
  • کم شدن میل جنسی و توانایی جنسی
  • وابستگی بسیار شدیدی به همراه دارد.
  • فرد مصرف کننده بیشتر اوقات بی حوصله است.
  • فرد دچار اضطراب و بی قراری می شود.

کسی که اشک خدا مصرف می کند در یک چشم به هم زدن به این ماده ی بسیار اعتیاد آور و خطرناک اعتیاد پیدا می کند و باعث می شود که سلامتی روح و روان و جسم او رو به نابودی برود. همچنین از آنجایی که این ماده بسیار قوی تر از هروئین است ترک اعتیاد را بسیار سخت تر از ترک اعتیاد هروئین خواهد کرد.
اگر می خواهید که آگاهی خود را در مورد مواد مخدر جدید، کشنده و خطرناک بالا ببرید می توانید دو مطالب زیر را مطالعه کنید.

مخدر کروکودیل یا دزومورفین چیست و چه تاثیراتی دارد

عوارض مصرف مخدر کروکودیل چیست؟

نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.