کمپ ترک اعتیاد لاکچری اصفهان

کمپ های ترک اعتیاد، مراکزی هستند که برای ترک اعتیاد افراد به آن ها کمک می کنند. در این مراکز امکانات و شرایطی فراهم شده تا فرد بتواند به راحتی اعتیاد را کنار بگذارد. کلینیک ترک اعتیاد نگین دارای امکانات بالایی است که برنامه ترک را برای افراد نه تنها آسان که حتی لذت بخش نیز می کند. امکانات رفاهی مرکز ترک اعتیاد نگین شامل وسایل، پزشک های متخصص، مشاوران با تجربه و ... است.
مقوله ترک اعتیاد، بسیار مهم است زیرا باید عوارض و مشکلات آن کنترل شود تا مشکلی برای جسم و روح فرد ایجاد نشود. برخی از این کمپ های غیر قانونی از روش هایی غیر قانونی برای ترک افراد بیمار استفاده می کنند که باعث آسیب رسانی به اعضای بدن می شوند و افراد نه تنها ترک نمی کنند، دچار مشکلات جسمی و روحی مختلفی نیز می شوند.
مشاوره ترک اعتیاد از اصلی ترین و تاثیرگذارترین مراحل در فرآیند ترک اعتیاد است و از ابتدای پروسه ترک و حتی قبل از شروع به درمان دارویی می بایست انجام شود و ترجیحا تا رسیدن فرد به نتیجه کامل بهتر است ادامه داشته باشد.

در کمپ های ترک اعتیاد لاکچری چه کاری انجام می شود؟

در کمپ های ترک اعتیاد لاکچری اصفهان چه کاری انجام می شود؟

در کمپ های ترک اعتیاد لاکچری اصفهان افراد بیمار دوره سم زدایی خود را در این مراکز می گذرانند تا بدنشان از هرگونه ماده مخدر و آثار آن پاک شود. کمپ ترک اعتیاد لاکچری نگین در اصفهان از نیروهای متخصصی مانند پزشک، روانشناس، پرستار و مددکار اجتماعی کمک می گیرد تا در طول این دوران بهترین خدمات مورد نیاز را ارائه دهد. متاسفانه در بسیاری از مراکز ترک اعتیاد استاندارهای لازم در دوره سم زدایی و دیگر مراحل به درستی رعایت نمی شود و افراد برای ترک مجبور به تحمل فشارهای بسیار زیادی می شوند.
همین رفتارهای اشتباه و غیر تخصصی آسیب های روانی زیادی را به بیماران وارد می کند و در نتیجه بعد از مرخصی یا حتی در حین درمان در مقابل مصرف مجدد به شدت آسیب پذیرتر می شوند. علاوه بر این باعث ایجاد آسیب های جسمی شدیدی می شوند. بنابراین حتما باید قبل از رفتن خود یا فرستادن عزیزانتان به این کمپ ها وضعیت آنجا را به درستی بررسی کنید و از رفتن به کمپ های نامطمئن و بی‌کیفیت برای درمان اعتیاد خودداری نمایید.
در کمپ ها امروزه علاوه بر بستری شدن، روش های سرپایی و سریع مختلفی برای ترک اعتیاد ابداع شده اند که دیگر نیازی به بستری شدن و ماندن در کمپ های ترک اعتیاد وجود ندارد. از جمله این روش ها می توان به ترک اعتیاد با داروهای ضد ترک مانند متادون و درمان های روان شناختی نظیر درمان شناختی- رفتاری، گروه درمانی و خانواده درمانی اشاره کرد.

ویژگی های یک کمپ ترک اعتیاد استاندارد در اصفهان

همان طور که از همان ابتدای مطلب هم به آن اشاره کردیم بسیار مهم است که با ویژگی های یک کمپ ترک اعتیاد لاکچری در اصفهان آشنا باشید و هر مرکزی را برای درمان انتخاب نکنید. سم زدایی تنها اولین قدم در ترک اعتیاد است، اما برای آن کافی نیست. در واقع آنچه موجب ترک اعتیاد دائمی می شود توانمند شدن فرد از نظر روان شناختی است.
افرادی که در کمپ های اجباری یا غیر قانونی سم زدایی را شروع می‌ کنند، تحت فشارهای روانی بسیاری قرار می‌ گیرند که باعث می‌ شود در بسیاری از موارد با وجود سپری کردن دوران بسیار سخت پاکسازی بدن بازهم به سمت مصرف مواد گرایش پیدا کنند یا در همان دوران ترک درجا می زنند. در نتیجه این کمپ ها نه تنها به فرد کمک چندانی نمی‌ کنند بلکه اوضاع او را پیچیده تر می سازند.

کمپ های ترک اعتیاد لاکچری باید چه مشخصاتی داشته باشند؟

کمپ های ترک اعتیاد لاکچری باید چه مشخصاتی داشته باشند؟

برای انتخاب یک روش ترک اعتیاد استاندارد لازم است که به وجود موارد مختلفی مانند برخورداری از مجوز رسمی از سازمان بهزیستی، عدم استفاده از روش های اجباری نظیر تنبیه بدنی برای ترک، برخورداری از متخصصین مورد نیاز از جمله پزشک، پرستار، روانشناس و مددکار اجتماعی و داشتن محیط مناسب شامل امکانات رفاهی کافی دقت نمایید.
کمپ ترک اعتیاد نگین یکی از کمپ های ترک اعتیاد لاکچری در استان اصفهان است که با فراهم کردن امکانات رفاهی بالا و کمک گرفتن از افراد متخصص محیطی مناسب را برای افراد بیمار فراهم کرده تا بدون آسیب رسانی به جسم و روح خود و در سریع ترین حالت ممکن با توجه به شرایط هر فرد، از دام این بیماری رها شوند.

بیمارستان ترک اعتیاد نگین کمپ ترک اعتیاد لاکچری

اعتیاد یک بیماری جدی است که به عنوان یک بیماری به رسمیت شناخته نمی شود و به عنوان یک بیمار به فرد معتاد نگاه نمی شود. این اصلی ترین مشکل برخورد با افراد معتاد است. اعتیاد همچون دیگر بیماری ها چه بسا جدی تر از دیگر بیماری ها نیاز به درمان دارد چرا که این بیماری نه تنها جسم بلکه مغز فرد بیمار را به طور کامل درگیر می کند. و در زمان درمان باید همزمان با جسم ذهن فرد بیمار نیز تحت درمان قرار گیرد. متاسفانه هم جامعه و هم خانواده ها گمان می کنند اگر فردی درگیر اعتیاد است با یک دوره زندانی شدن در کمپ ترک اعتیاد می تواند ترک کند. اما غافل از اینکه چنان این بیماری سخت و پاگیر است که فرد معتاد به سادگی بعد از حتی یک دوره پاکسازی امکان برگشت به اعتیاد را دارد. همین امر باعث می شود اغلب افراد در جامعه، آشنایان و حتی خانواده ها از افراد معتاد قطع امید کرده و آن ها را ترد کنند. این درحالی است که در صورتی که از ابتدا بیمار را به یک بیمارستان یا کمپ ترک اعتیاد حرفه ای که اصطلاحا به عنوان کمپ ترک اعتیاد لاکچری نیز شناخته می شوند؛ بستری می کردید به دلیل کادر متخصص و مراحل صحیحی که برای ترک بیمار استفاده می کنند امکان بازگشت بیمار به اعتیاد را تا حد ممکن کاهش می دهند. بیمارستان ترک اعتیاد نگین یکی از آن مراکزی است که مراحل را به صحیح ترین شکل ممکن جلو می برند. برای داشتن یک ترک صحیح لازم است نه تنها جسمی بیمار از اعتیاد پاکسازی شود بلکه روحی و ذهنی نیز تحت درمان و مشاوره قرار گیرد تا وابستگی ذهنی بیمار به مواد مخدر نیز رفته رفته با مشاوره های فردی و گروهی و دارو درمانی برطرف شود و بیمار در کنار جسم پاکی که به دست می آورد بتواند از نظر ذهنی نیز پذیرای زندگی جدی خود نیز باشد. چرا که در گذشته های دور اعتیاد ها بیشتر تحت مواد مخدر تریاک بود و وابستگی جسمی به وجود می آورد. اما این روزها با وجود مواد مخدرهای جدید همچون شیشه، گل، کراک و از این قبیل مواد مخدر اعتیاد نمای دیگری پیدا کرده و در کنار وابستگی جسمی، مغز و روح را حتی بیشتر از جسم درگیر می کند. پس لازم است به طور جدی بر روی روان درمانی بیماران نیز کار شود که کمپ ترک اعتیاد لاکچری نگین این امر را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. برای ارتباط گرفتن با متخصصان این مجموعه می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. 

دیدگاه‌ها  
سلام درود من احتیاج به کمپ ترک اعتیاد دارم که احترام به بیمار را رعایت کنند واز دارو استفاده کنند چون من نمیتونم بدونه دارو ترک کنم لطفماً راهنمایی کنید من 54سالمه که اعتیاد نابودم کرده هزینه دارو پرداخت میکنم اگر بدونه درد ترکم میدید میام خدمدتون لطفاً کمکم کنید
به نقل از توکلی:
سلام درود من احتیاج به کمپ ترک اعتیاد دارم که احترام به بیمار را رعایت کنند واز دارو استفاده کنند چون من نمیتونم بدونه دارو ترک کنم لطفماً راهنمایی کنید من 54سالمه که اعتیاد نابودم کرده هزینه دارو پرداخت میکنم اگر بدونه درد ترکم میدید میام خدمدتون لطفاً کمکم کنید
سلام و درود نگران نباشید و با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
سلام هزینه. ترک شیشه وهرویین فردی که‌4ساله مصرف میکنه چقدره وچندروزه ..ممنون
به نقل از نیکان:
سلام هزینه. ترک شیشه وهرویین فردی که‌4ساله مصرف میکنه چقدره وچندروزه ..ممنون
دوست عزیز من سلام، بسیار خوشحالیم که تصمیم به ترک گرفته اید، شک نداشته باشید که این بهترین تصمیم زندگی شما خواهد بود. لطفا با مشاوران ما در کلینیک تماس بگیرید تا به بهترین نحو شما رو راهنمایی کنند.
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول درباره کمپ ترک اعتیاد لاکچری

کمپ ترک اعتیاد لاکچری در اصفهان کجا است؟

کمپ ترک اعتیاد لاکچری نگین یکی از مراکز مطمئن در زمینه ترک اعتیاد است که با کادر متخصص بهترین خدمات را به بیماران ارائه می دهد. 

نحوه ارتباط با کمپ ترک اعتیاد نگین چگونه است؟

در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید به سایت کلینیک نگین مراجعه کرده و با شماره های درج شده تماس بگیرید و با کارشناسان این مرکز در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید. 

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.