کامنت های ترک اعتیاد

این صفحه و این سایت برای شماست، تا بتوانید در آن راحت حرف های خود را بزنید. در کلینیک ترک اعتیاد نگین شما می توانید بدون مشخص شدن نام خود یا هر چیز دیگری نظر یا سوالات خود را در کامنت برای ما بنویسید. در اینجا شما می توانید راحت باشید، کسی شما را قضاوت نمی کند و نیازی نیست نگران این باشید که شاید یک آشنا شما را ببیند و بشناسد. مشاوران کلینیک ترک اعتیاد نگین تک تک سوالات و نظرات شما را می خوانند و به شما پاسخ می دهند. حتی شما می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.
اینجا همان جایی است که شما می توانید احساس تنهایی را کنار بگذارید و در رابطه با نگرانی های خود صحبت کنید. در دوران اعتیاد، افراد رفته رفته گوشه گیر می شوند و همین ترک اعتیاد را برای آنها سخت می کند. از آنطرف هم فرد تمام سعی خود را می کند که کسی از اعتیاد او بویی نبرد.
در اینجا شما می توانید با هر نامی نظرات خود را با ما در میان بگذارید و در رابطه با هر مسئله ای که سوال دارید یا برایتان مشخص نیست، از ما بپرسید و جواب آن را از ما بگیرید. کارشناسان ما تمام سوالات را پاسخ می دهند. حتی اگر این افراد جواب سوالات شما را ندانند با پزشکان موجود در کلینیک در میان گذاشته و سوال شما را بی جواب نمی گذارند.
اینجا مکانی قابل اطمینان برای درد دل کردنی راحت و بی دغدغه برای شماست. در اینجا نیازی نیست نگران افراد آشنا باشید. هیچ کس شما را نمی شناسد و شما را قضاوت نمی کند. در اینجا همه ما همدیگر را درک می کنیم و می خواهیم کمک کنیم تا شما بتوانید از دام این ماده خانمان سوز رها شوید.
ما منتظر نظرات شما در کامنت هستیم.

 

دیدگاه‌ها  
1
0
# اسماعیل 1400-07-06 17:12
سلام من شونزده روز از ترک تریاکم میگزره من خوابم میاد ولی مور مور شدن پاهام نمیزاره باید چکار کنم.
بابت مطلبای خوب سایتتونم ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# مسیح 34 ساله 1400-07-06 17:14
از نظر من آدم باید سیر بشه تا راحت بتونه ترک کنه من رو بزور خونوادم میخواستن ترکم بدن الان چند ماهه درگیر اعتیاد به متادونم بجای تریاک. کلافه شدم دیگه نمیدونم چکار کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.