ترک اعتیاد الکل

مشاوره ترک اعتیاد در زمان بستری ترک اعتیاد و حتی پس از آن بسیار حائز اهمیت است. شاید تصور کنید حضور مشاور در کنار بیمار لزوم چندانی ندارد، اما لازم است بدانید مواد مخدر به شدت بر روی مغز اثر می کند. برای ترک اعتیاد و مبارزه با آن لازم است در طی این مسیر یک مشاور و همراه که آگاهی کامل نسبت به بحران هایی که پشت سر گذاشته اید و مشکلات جسمی فعلی شما دارد، در کنارتان باشد. مشاوره ترک اعتیاد و راهنمایی های مشاوران حتی برای افرادی که دچار این بیماری نشده اند، اما زمینه های مستعدی برای ابتلا به آن دارند بسیار مفید است. به عنوان مثال نوجوانان اغلب در این سن به دلیل مشکلات روحی و فکری ممکن است به دام اعتیاد دچار شوند؛ بنابراین پیشگیری در این پروسه بهتر از درمان است.

مشاوره اعتیاد

مشاوره اعتیاد

مشاوره اعتیاد از مهم ترین بخش ها در فرآیند ترک اعتیاد است که از همان ابتدا و حتی قبل از اقدام به درمان دارویی می بایست انجام شود. مشاوره اعتیاد قبل از درمان می تواند در موشکافی عوامل مؤثر در علت روی آوردن به بیماری اعتیاد، بحران های روحی و روانی اثر بخش باشد و اقداماتی جهت برچیده شدن زمینه های محرک آن صورت گیرد.
مشاوره اعتیاد تنها محدود به دورۀ درمان نبوده و می بایست بعد از آن نیز ادامه داشته باشد. چرا که احتمال دچار شدن به این بیماری بعد از ترک بیش از پیش وجود دارد. بنابراین با کمک مشاورین و گرفتن مشاوره اعتیاد از آن ها می توان ابتدا انگیزه لازم را برای ترک در فرد بیمار بوجود آورده و در طی پروسه درمان با به کارگیری تکنیک های مشاوره، فرد را در ادامه راه درمان تشویق کرد. مشاوره اعتیاد تنها محدود به فرد بیمار نمی شود و خانواده و دوستان فرد نیز می توانند با حضور در جلسات مشاوره، نقش بسزایی در روند درمان داشته باشند. شما عزیزان می توانید برای دریافت خدمات مشاوره ترک اعتیاد به مرکز ترک اعتیاد نگین مراجعه کنید.

مشاوره اعتیاد آنلاین

مشاوره اعتیاد آنلاین نوعی از مشاوره است که مشاور و بیمار به صورت اینترنتی و آنلاین با یکدیگر تماس اینترنتی برقرار می کنند. ترجیح ما بر این است تا حد امکان مشاوره حضوری را انتخاب کنید تا بتوان ارتباط قوی تر و البته پایدارتری بین درمانگر و مشاور برقرار شود. اما در صورتی که محدودیت دسترسی به مشاوره حضوری دارید می توانید به صورت آنلاین از مشاورین اعتیاد کمک بگیرید. مشاوره اعتیاد آنلاین می تواند از این جهت که فرد احساس راحتی بیشتری برای بازگویی مسائل و مشکلاتش بدون سانسور داشته باشد، گزینه مناسبی است.

مشاوره ترک اعتیاد آنلاین

مشاوره برای ترک اعتیاد

مشاوره برای ترک اعتیاد در حقیقت به ثمر بخش بودن پروسه درمان کمک می کند چرا که بدون مشاوره ترک اعتیاد و داشتن آمادگی روانی فرد و ذهنی قطعا درمان بی فایده خواهد و حتی اگر بتواند فشارها را در طول سیکل درمان تحمل کند، احتمال بازگشت بازهم بسیار زیاد است. اهمیت مشاوره برای ترک اعتیاد به دلایل زیر است:
• ایجاد آمادگی روانی و ذهنی
• تشویق روحی و ایجاد انگیزه
• بررسی زمینه مشکلات روحی
• برنامه ریزی دوره ای مناسب شرایط روحی و جسمی
• همراهی با بیمار حتی پس از اتمام دوره درمان
• برگزاری جلسات گروهی و صحبت با افراد رها یافته از چنگال اعتیاد

جلسات مشاوره ترک اعتیاد

جلسات مشاوره اعتیاد از همان ابتدا و در راستای درمان دارویی در کمپ ترک اعتیاد نگین برگزار می شود. برگزاری جلسات اولیه مشاوره با هدف شناخت فرد از عوامل زمینه ساز بیمار تشکیل می شود و در نهایت در جلسات بعدی سعی بر برطرف کردن این عوامل همراه با پاکسازی جسمی فرد صورت می گیرد. ترک اعتیاد می تواند همراه با بروز بیماری های جسمی و ذهنی باشد و این رو لازم است در تمامی جلسات مشاوره فرد تحت درمان شرکت کند. جلسات مشاوره ترک اعتیاد را جدی بگیرید تا به بهترین درصد موفقیت نائل شوید.

جلسات مشاوره ترک اعتیاد

مشاوره اعتیاد نوجوان

مشاوره اعتیاد نوجوان بسیار مهم است. نوجوانان در دوره های حساس زندگی خود متحمل فشارهای روانی زیاد می شوند و یا احساس تنهایی به آنها دست می دهد و از این رو به سمت اعتیاد می روند. اگر جلسات مشاوره در ارتباط با اعتیاد برای جوانان برگزار شود و نسبت به آن آگاهی پیدا کنند، قطعا کمتر به سمت آن ها گرایش می یابند.
نوجوانان اغلب با کشیدن سیگار و مواد مخدر احساس آرامش و بزرگی می کنند و مشاوره اعتیاد نوجوان سبب می شود تا بتوانند جایگزین بهتری برای کسب آرامش روحی انتخاب کنند.

مشاوره ترک اعتیاد تلفنی

مشاوره ترک اعتیاد تلفنی در  نگین انجام نمی شود، مرکز بستری نگین تنها حضوری پذیرای شما عزیزان است

 مشاوره ترک اعتیاد تلفنی امروزه مورد استقبال قرار گرفته است. در ابتدا افراد معتاد ممکن است برای حضور در مراکز مشاوره مقاومت کنند و یا مسائل و مشکلات خود را با سانسور مطرح کنند. مشاوره ترک اعتیاد تلفنی سبب می شود فرد ابتدای کار تمایل بیشتری برای درمان داشته باشد و یا احساس راحتی بیشتر کند. مشاوره تلفنی ترک اعتیاد بستری را فراهم می کند تا افراد بدون مشکلات مطرح شده با مشاور ارتباط بگیرند. 

مشاوره ترک اعتیاد آنلاین

ترک اعتیاد یکی از دغدغه های اصلی زندگی اکثر مردم شده است. البته ترک اعتیاد فقط مختص به مواد مخدر نیست و هر کس می تواند به چیزی اعتیاد پیدا کرده باشد و به زندگی خود آسیب بزند. شاید شما قصد دارید ترک اعتیاد خود را آغاز کنید، اما به دلیل هزینه های بالای آن و مراجعه حضوری این کار را انجام ندهید. پیشرفت تکنولوژِی اغلب مشکلات ما را حل کرده است. می توانید از طریق خطوط ارتباطی، با مشاوره ترک اعتیاد آنلاین صحبت کنید و برنامه خود را با آن پیش ببرید. از این طریق بدون اینکه دیده شوید یا مجبور به پرداخت هزینه های گزاف شوید، اعتیاد خود را ترک کرده و دیگر به سمت آن ماده نمی روید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که مشاوره و مراجعه حضوری را در خصوص ترک اعتیاد (به ویژه مواد مخدر) در پیش بگیرید؛ اما اگر شرایط شما را مجاب کرده است که از طریق دیگری اعتیاد را ترک کنید، حتما با مراکز ترک اعتیاد صحبت کنید و مشاوره ترک اعتیاد آنلاین را آغاز کنید. هر چند مشاوره ترک اعتیاد آنلاین زمان بیشتری را برای ترک کردن می طلبد و انرژی بیشتری را می خواهد، اما هیچ چیز غیر ممکن نیست.

مشاوره ترک اعتیاد تلفنی

مشاوره تلفنی ترک اعتیاد

اگر قصد ترک اعتیاد دارید، اما بنا به شرایطی نمی توانید به صورت حضوری اقدام به این کار کنید، می توانید به راحتی به کمک مشاوره تلفنی ترک اعتیاد دوره ترک خود را آغاز کنید. ممکن است در شهر کوچکی زندگی کنید و بنا به جو حاکم در شهرتان، ترس از دست رفتن آبرو از حضور شما در محل ترک جلوگیری کنید، این دلیل کاملا اشتباه است. شما می توانید زندگی جدیدی را برای خود آغاز کنید پس حتما به مراکز ترک اعتیاد مراجعه کنید تا بتوانید زندگی بهتر را سریع تر به دست آورید. کارشناسان بررسی کرده اند و نتایجی که ترک اعتیاد حضوری از خود بر جای گذاشته است چند برابر بهتر از ترک اعتیاد به صورت تلفنی است. همچنین اگر به دلیل هزینه های ترک اعتیاد حضوری از این کار خودداری می کنید، می توانید به مراکز ترک اعتیاد مختلف سر بزنید و با آن ها این موضوع را در میان بگذارید. بسیاری از مراکز ترک اعتیاد هزینه های شما را به صورت اقساط و حتی با اعمال تخفیفات از شما دریافت می کنند و علاوه بر آن بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. مرکز ترک اعتیاد نگین از مراکزی است که مشاوره حضوری را به مشاوره تلفنی ترک اعتیاد ارجحیت می دهد.

دیدگاه‌ها  
سلام روز بخیر، برای ترک، مشاوره در زمینه روانشناسی، تغذیه و پوست هم دارید در مرکز؟
به نقل از پارمیدا:
سلام روز بخیر، برای ترک، مشاوره در زمینه روانشناسی، تغذیه و پوست هم دارید در مرکز؟

سلام دوست عزیز، مشاورین و متخصصین ما در تمامی مراحل ترک همراه شما هستند و پس از ترک نیز می توانید از مشورت با متخصصین نگین در تمامی زمینه ها بهرمند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مرکز ترک اعتیاد نگین تماس بگیرید.
واقعا خسته شدم همه چیزم را این اعتیاد گرفته واقعا دلم میخواد ترک کنم اما از کمپ از بی خوابی از همه چیزی که باید 21روز داخل کمپ سر کنی از جلسه که واقعا خیلی ازش نفرت دارم اگر واقعا راهی هست کمکم کنید
به نقل از مسعود:
واقعا خسته شدم همه چیزم را این اعتیاد گرفته واقعا دلم میخواد ترک کنم اما از کمپ از بی خوابی از همه چیزی که باید 21روز داخل کمپ سر کنی از جلسه که واقعا خیلی ازش نفرت دارم اگر واقعا راهی هست کمکم کنید
سلام درک می‌کنم که ترک اعتیاد چالش‌های زیادی را برای شما ایجاد کرده و این مسیر ممکن است سخت و خسته‌کننده باشد. اما باید بدانید که ترک اعتیاد یک فرآیند طولانی و پرچالش است که نیازمند صبر و استقامت است. اما با اراده قوی و حمایت مناسب، می‌توان به موفقیت رسید. با کلینیک ما به راحتی می تواند اعتیاد خود را ترک کنید، فقط کافیست تماس بگیرید.
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول مشاوره ترک اعتیاد

نقش مشاوره ترک اعتیاد برای درمان چیست؟

اعتیاد یک بیماری ریشه دار و عمیق است که بیش تر به مسائل روان شناختی برمی گردد. مشاور ترک اعتیاد تاثیر بسیار زیادی برای درمان دارد، چرا که راه درست و آسانی را به بیمار نشان می دهد و تا بیمار بتواند طول دوران درمان را به راحتی بگذراند.

مشاوره ترک اعتیاد چگونه است؟

مشاوره ترک اعتیاد انواع مختلفی دارد و افراد معتاد به مواد مخدر می توانند پیش از ترک، هنگام ترک و پس از ترک نیز با مشاور خود در ارتباط باشند و مشاوره بگیرند.

بهترین مشاوره ترک اعتیاد را کدام کلینیک ترک اعتیاد می دهند؟

کلینیک ترک اعتیاد نگین با داشتن مشاوران و پزشکان متخصص در زمینه ترک اعتیاد چه قبل از ترک و پس از ترک و در طول دوران درمان به بیماران بهترین مشاوره ها را می دهد.

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.