کادو برای ترک اعتیاد

یکی از سخت‌ترین کارهای دنیا، انتخاب کادو برای تولد آقایان است. اما از آن سخت‌تر از آن، خرید کادو برای ترک اعتیاد است. چه کادویی بهتر از یک جشن ترک اعتیاد عالی؟! در ادامه این مقاله به نکاتی اشاره می‌کنیم که در برگزاری این مراسم به شما کمک می‌کنند.

کادو برای ترک اعتیاد

متن کیک ترک اعتیاد

متن‌های بسیاری نیستند که بتوان روی یک کیک خوشمزه نگارش کرد. به طور کلی کیک‌ها دو دسته هستند. یکی کیک‌هایی هستند که در جشن‌ها برای خوردن استفاده می‌شوند، دیگری کیک‌هایی هستند که به دنبال انتقال یک پیام تولید می‌شوند. اما کیک‌های ترک اعتیاد باید ویژگی‌های هر دو را داشته باشند!
تحقیقات نشان داده است احتمال ابتلا به اعتیاد در افرادی که طی یک سال اخیر اعتیاد خود را ترک کرده‌اند، بیش از 75 درصد است. این آمار درباره افرادی که طی پنج سال اخیر اعتیاد را ترک کرده‌اند به 50 درصد کاهش پیدا می‌کند. از این رو افزایش انگیزه افرادی که به تازگی اعتیاد خود را ترک کرده‌اند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
متن‌هایی که روی کیک‌های ترک اعتیاد نگارش می‌شوند، می‌توانند نقش به سزایی در این حوزه داشته باشند. با این حال سطح کیک اجازه نمی‌دهد از متن‌های طولانی استفاده کنید. بنابراین ما در این مقاله از مرکز ترک اعتیاد نگین، کوتاه‌ترین متون انگیزشی ترک اعتیاد را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

 • فرارتان از نیستی به زندگی مبارک!
 • دوباره نفس بکش! تو رها شدی!
 • … به آغوش خانواده خوش آمدی!
 • زندگی جان سلام!
 • رهایی شمع زندگی از طوفان اعتیاد مبارک!
 • پوچی اعتیاد خدانگهدار!
 • امروز، روز جوانه زدن امید توست!
 • تولد دوباره… سلام برتو!
 • خدانگهدار بلای خانمان سوز
 • آزادیت مبارک… جان
 • شروع خوشبختی یعنی همین کار تو!

از متون زیاد دیگری نیز می‌توانید استفاده کنید. نکته مهم این است که بتوانید این متن‌ها را با فردی که می‌خواهید برای او جشن بگیرید شخصی سازی کنید. طبیعی است جشنی که کیک آن برای تنها ستاره‌اش شخصی سازی شده است؛ زیباتر و اثربخش‌تر خواهد بود.

متن کیک ترک اعتیاد 

جشن ترک اعتیاد

نکات بسیاری هست که می‌توانید برای جشن ترک اعتیاد از آن‌ها استفاده کنید. اما همانطور که اشاره کردیم، مهم‌ترین نکته فردی است که می‌خواهید برای او جشن بگیرید. ببینید او از چه چیزهایی بیش از همه لذت می‌برد. از آن‌ها در این جشن استفاده کنید. به طور معمول فرد معتاد از خانواده و دوستان طرد می‌شود. دعوت کردن دوستان خوب گذشته او (دوستانی که به اعتیاد مبتلا نیستند.) یا عضوی از فامیل که او دوست دارد، عملی بسیار شایسته است. در این صورت هم سنت حسنه صله رحم را به جا آورده‌اید؛ هم به فرد تازه متولد شده نشان داده‌اید که دیگر تنها نیست. هیچ جشنی بدون کیک و خوردنی‌های خوشمزه معنی پیدا نمی‌کند. این روزها فروشگاه‌های اینترنتی و سنتی بسیاری هستند که با طرح دلخواه شما کیک درست می‌کنند. یک کیک با طراحی تازه و جذاب می‌تواند ایده جالبی باشد. اما همان کیک اگر در خانه و با عشق پخته شود، مسلماً تاثیر بیشتری خواهد داشت.
در صورتی که خودتان کیک را پخته‌اید، می‌توانید با استفاده از مواد مختلفی همچون خمیر فوندانت یا جملاتی که در بالای این مقاله به آن اشاره کردیم، کیک را تزئین کنید.
سعی کنید به روز باشید! ایده‌های به روزتر جذاب‌تر هستند. اما اگر فرد معتاد کمی مسن است و علاقه‌ای به ایده‌های مدرن ندارد، بهتر است باب دل او رفتار کنید. با این حال از انواع ایده‌های نو همچون بالماسکه، تم خاص پوشش یا… استفاده کنید.

جشن ترک اعتیاد 

متن تبریک تولد پاکی از اعتیاد

حتی یک پیامک کوتاه از طرف دوستان فردی که به تازگی از این بلای خانمان سوز رها شده، می‌تواند او را از بازگشت به این منجلاب دور کند. متن‌هایی که در ادامه این مقاله به آن اشاره می‌کنیم، بیشتر برای پیامک کردن مناسب هستند.
آزادی بزرگترین هدیه‌ای است، که یک انسان میتواند به خودش بدهد. آزادی از ترسهای بی‌مورد آینده، آزادی از قضاوت‌های دیگران، آزادی از حسرت گذشته، آزادی از عقاید نادرست.
ترک اعتیاد فرصتی است که به همه معتادان داده می‌شود. اما آن چه مهم است این است که بتوانید از این فرصت طلایی به درستی و در جهت بخشیدن دوباره زندگی به خود استفاده کنید. جهت تازه زندگی راهی تازه است که تو شروع کرده‌ای!
اعتیاد مسیر بی‌بازگشتی است که پایان آن مرگ خواهد بود. کلاهی که بر سر عزرائیل گذاشته‌اید بر شما مبارک باد!
جشن ترک اعتیاد یکی از جشن‌هایی است که می‌تواند در جلوگیری از بازگشت به منجلاب اعتیاد کمک کند. در این مقاله از مرکز ترک اعتیاد نگین به نکاتی اشاره کردیم که می‌تواند این جشن را برای فرد تازه متولد شده و شما دلپذیرتر کند.

نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.