ترک اعتیاد یک روزه کرمان

اعتیاد به معنی سوءمصرف مواد مخدر است و یک نوع بیماری محسوب می شود. فرد معتاد به مرور زمان عملکرد فردی، خانوادگی، اجتماعی و شغلی خود را از دست داده و به خود و اطرافیانش آسیب وارد می کند. مواد مخدر انواع مختلفی دارد و برای ترک اعتیاد به هر کدام از این مواد باید راه متفاوتی را در پیش گرفت. بهترین راه برای انجام این کار، مراجعه به کلینیک مناسب و معتبر است.

ترک اعتیاد یک روزه امکان دارد؟ دروغ یا واقعیت

روش های قدیمی تر برای درمان اعتیاد بسیار زمان بر هستند و فرد معتاد عوارض ترک را با شدت بیشتری تجربه می کند. طی سال های اخیر روشی مدرن به نام UROD ابداع شده که مدت زمان ترک اعتیاد را به حداقل رسانده است. بخش مهمی از این پروسه درمانی در طول یک روز انجام می شود و به همین دلیل به این روش، ترک اعتیاد یک روزه می گویند. در ابتدا فرد معتاد توسط تیم پزشکی مورد معاینه جسمانی و روانشناختی قرار گرفته و در صورت تایید، درمان آغاز می شود.
فرد معتاد بین 6 تا 8 ساعت به طور کامل بیهوش می شود و از طریق سرم، آنتاگونیست ها مثل نالوکسون و نالترکسون به تدریج وارد بدن گشته و مواد افیونی از گیرنده ها خارج می شود. در طول مدت بیهوشی، بیمار تمام عوارض شدید ترک اعتیاد را بدون ذره ای احساس درد پشت سر می گذارد و بعد از به هوش آمدن انرژی بسیار زیادی را احساس می کند. ترک اعتیاد یک روزه با کوتاه کردن طول درمان، کاهش علائم ترک و ایجاد یک سیستم حمایتی برای فرد معتاد رغبت او را برای شروع درمان افزایش می دهد.

ترک اعتیاد یک روزه امکان دارد؟ دروغ یا واقعیت

هموطنان کرمانی برای ترک اعتیاد با کلینیک ترک اعتیاد نگین تماس بگیرند

یکی از مهم ترین دلایلی که افراد معتاد اقدام به ترک نمی کنند پیدا نکردن راه درست انجام این کار است. خود کناره گیری از مواد افیونی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود؛ زیرا تنها عوارض ترک را تشدید می کند و درمان قطعی صورت نمی پذیرد. بهترین راه، مراجعه به کلینیک مناسب است. کلینیک ترک اعتیاد نگین با بیش از 5 سال سابقه در زمینه ترک اعتیاد و سم زدایی با گردآوری کادر تخصصی مجرب در این حیطه فعالیت دارد. این کلینیک با استفاده از روش های درمانی به روز و علمی در شهر کرمان آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

کلام آخر

اعتیاد یک بیماری است که به فرد و خانواده اش صدمه وارد می کند. ترک اعتیاد معمولا نیازمند صرف زمان بسیار و تحمل عوارض شدید است. کلینیک ترک اعتیاد نگین با بهره گیری از روش ترک کوتاه مدت، روند درمان را آسان تر و قابل تحمل تر کرده است.

دیدگاه‌ها  
روش درمان به چه صورته؟
سلام میخوام ترک کنم هزینه چقدره مدت چقدره عوارض دارد
نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.