ایران در مبارزه با دخانیات یک کشور پیشرو در منطقه است.

مرکز بستری ترک اعتیاد نگین در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی شما دوستان عزیز اخبار مربوط به عرصه مبارزه با مواد مخدر را به حضور شما می رساند.
 به یاد داشته باشید که برای باز کردن یک گره اولین کاری که باید انجام دهید این است که راجع به آن آگاهی کسب کنید.

رئیس دبیرخانه کنوانسیون بهداشت اعلام کرد یکی ازمهمترین راهکارهای مبارزه با دخانیات که در اکثر کشورها موفق اجرا و موثر بوده است،اخذ مالیات بر مواد دخانی از جمله قلیان است/ اخذ مالیات هیچ ارتباطی با افزایش قاچاق مواد دخانی ندارد/هنوز شاهد مصرف قلیان در بین جوانان و به ویژه زنان ایرانی هستیم.

رئیس دبیرخانه کنوانسیون کنترل دخانیات سازمان جهانی بهداشت  در ادامه گفت: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با مواد دخانی یک پیشرو درمیان کشورهای درحال توسعه منطقه خاورمیانه است.

به گزارش پایگاه خبری اعتیاد و به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر ورا سیلوا که به همراه اعضای این دبیرخانه به ایران سفر کرده است روز گذشته در دیدار با دکتر هاشمی وزیر بهداشت کشورمان با بیان اینکه پس از پیوستن ایران به کنواسیون جهانی مبارزه با دخانیات، پیشرفتهای قابل توجهی در این مورد به دست آورده است، گفت: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با مواد دخانی یک کشور پیشرو در میان کشورهای درحال توسعه منطقه ی خاورمیانه است.

دکتر ورا سیلو افزود: با وجود این اقدامات هنوز شاهد مصرف قلیان در بین جوانان و به ویژه زنان ایرانی هستیم.

وی یکی ازمهمترین راهکارهای مبارزه با دخانیات که در اکثر کشورهای موفق اجرا و موثر بوده است را اخذ مالیات بر مواد دخانی از جمله قلیان عنوان کرد و گفت: اخذ مالیات هیچ ارتباطی با افزایش قاچاق مواد دخانی ندارد.

به گزارش وبدا، رئیس دبیرخانه کنوانسیون کنترل دخانیات سازمان جهانی بهداشت اظهارکرد: اگر دولت و مجلس ایران این اقدام اساسی را انجام دهند ، جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با دخانیات به موفقیت های بیشتری دست پیدا خواهد کرد.

درمان همزمان اعتیاد به موادمخدر و سیگار در مراکز بهزیستی آغاز شد/15درصد ایرانیان مصرف کننده دخانیات مصرف درمان همزمان اعتیاد به موادمخدر و سیگار در مراکز بهزیستی آغاز شد/15درصد ایرانیان مصرف کننده دخانیات 

 سیگار و قلیان از عوامل ازدیاد انواع سرطان‌ها

نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.