از زمانی که به فکر تاسیس مرکز بستری درمان سوء مصرف مواد و مرکز سم زدایی در اصفهان افتادیم بیش از 5 سال میگذرد، در این مدت هرچه به پیش رفتیم ضرورت ایجاد مراکز سم زدایی دراصفهان و مراکز تخصصی ترک اعتیاد را بیشتر حس کردیم واز تابستان سال 93 به صورت جدی جهت تاسیس مرکز بستری  و ترک اعتیاد،طبق مفاد آیین نامه ماده 15 وارد عمل شدیم . از آنجا که این درخواست برای اولین بار در کشور مورد بررسی قرار میگرفت، به طبع مشکلات فراوانی در سر راه آن قرار داشت که با تلاش و صبوری مجدانه ی همکاران و راهنمایی های دوستانه مسئولین در وزارت خانه و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان توانستیم از مشکلات عبور کرده و به هدف نهایی نزدیک شویم. مرکز نگین احداث نمیشد مگر با همکاری و همدلی عده ی زیادی از دلسوزان و دست اندر کاران مجرب در حیطه ی درمان و ترک اعتیاد . پیدا کردن مکان مناسب جهت ارائه بهترین کیفیت در فرصت کم کار بسیار دشواری بود که به حمدالله انجام شد و در یکی از  نقاط حومه شهر اصفهان و بدور از دغدغه های شهر نشینی موفق به راه اندازی مرکز سم زدایی اصفهان شدیم. این مرکز در 36 کیلو متری  شرق اصفهان و 25 کیلومتری شرق جاده آسفالته اصفهان-زیار (برسیان) واقع شده است. تکریم و احترام به بیمار و خانواده ی وی از بدو ورود تا زمان ترخیص و ارائه ی خدمات پس از ترخیص سرلوحه ی کار تیم درمانی و اداری ما بوده و هست.

هزینه سم زدایی فوق سریع در اصفهان

آدرس مراکز سم زدایی اصفهان

ارایه ی خدمات Vip، با بهره مندی از با سابقه ترین نیروهای درمانی و اجرایی از دغدغه های اولیه ی ماست و به عنوان اولین مرکز بستری درمان سوء مصرف مواد در کشور، توسط ما دایر شده است. همکاری با بهترین موثرترین  اساتید در بحث درمان، مشورت مداوم با واحد های مختلف علمی دانشگاهی جهت تدوین خط مشی مجموعه، ارتباط موثر با مراکز درمانی که به نحوی با بیماران ارتباط دارند، از جمله روانپزشکان، مراکزدرمان سرپایی اعتیاد، مراکز روانشناسی و مشاوره، بیمارستان های اعصاب و روان و ... و بهره گیری از پرستاران ، روانشناسان و مددکاران با سابقه در ضمینه درمان و ترک اعتیاد از جمله اقدامات انجام شده میباشد. ارتباط موثر و تنگاتنگ با ستاد مبارزه با مواد مخدر و ارتباط با گروه های مردم نهاد از جمله NGO ها و خیریه ها و... در جهت ارتقا سطح پیشگیری و ترک اعتیاد، سازمان دهی ارتباط موثرو سازنده با مراکز و ارگان های مرتبط با مقوله اعتیاد، استقرار دفتر مرکزی در مرکز شهر اصفهان، جهت پیگیری روند درمان بیماران، قبل و بعد از ترخیص ارائه ی مشاوره در دفتر مرکزی و مرکز نگین  توسط تیم مشاوره، پزشک و روانشناس به صورت تلفنی و حضوری مقدر است. آدرس مراکز سم زدایی اصفهان نگین در همین صفحه برای شما عزیزان قرار داده شده است.

هزینه سم زدایی در اصفهان

با توجه به هدف تاسیس مرکز ترک اعتیاد نگین هزینه سم زدایی در اصفهان در این مرکز و با در نظر گرفتن امکانات و خدماتی که ارائه می شود بسیار مناسب می باشد.

معرفی همکاران و آدرس مراکز سم زدایی اصفهان (نگین) 
کادر درمانی: روانپزشک، پزشک عمومی، روانشناس بالینی، روان پرستار
کادر اداری: رییس مرکز، مدیر پرستاری، مدیر روانشناسی، مدیر اداری-مالی

آدرس مراکز سم زدایی اصفهان

ترک اعتیاد سرپایی اصفهان

کلینیک ترک اعتیاد نگین با سابقه‌ای طولانی در ارائه خدمات به افراد مبتلا به اعتیاد شناخته می‌شود. این مرکز تخصصی توانسته است با بهره‌گیری از تیم متخصص و متعهد به توانایی‌ها و نیازهای مراجعه‌کنندگان خود پاسخ دهد. از ویژگی‌های برجسته این کلینیک می‌توان به محیط دلنشین و آرامش بخش آن اشاره کرد که به ترتیب افراد را به  بازسازی زندگی‌شان ترغیب می‌کند.  تیم متخصص کلینیک ترک اعتیاد نگین با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و روش‌های مدرن در حوزه ترک اعتیاد، به مراجعه‌کنندگان کمک می‌کند تا از اعتیاد خود آزاد شوند و به زندگی سالم و مفید بازگردند. این تیم در اختیار مراجعه‌کنندگان خود برنامه‌های ترک اعتیاد شخصی‌سازی کرده و مراحل مختلف درمان را با دقت و توجه انجام می‌دهند، همچنین کلینیک ترک اعتیاد نگین به مراجعه‌کنندگان خود ارائه مشاوره‌های روان‌شناختی و اجتماعی نیز می‌کند تا آن ها را در برابر با فشارها و استرس‌های زندگی کمک کند، بنابراین اگر شما یا یک عزیز به مشکل اعتیاد برخورده‌اید و به دنبال مرکزی با تجربه و کارآمد در اصفهان هستید، کلینیک ترک اعتیاد نگین توانسته است به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای ترک اعتیاد سرپایی در اصفهان شناخته شود. مرکز ما با تمرکز بر بهبود جسمی و روحی مراجعه‌کنندگان، به آن ها کمک می‌کند تا به زندگی سالم و پرمعنی خود بازگردند.

ترک اعتیاد سرپایی اصفهان

 امکانات مرکز سم زدایی نگین اصفهان

مرکز سم زدایی نگین در حال حاضر دارای 20تخت بستری  می باشد. دارای اتاق های (2تا5تخته) وVIP می باشد . در مرکز تمامی اتاقها اعم از عمومی وVIP دارای کلیه امکانات رفاهی مانند یخچال، تلویزیون، سیستم  صوتی ... می باشد. اتاق VIP دارای سرویس بهداشتی و حمام مجزا هست. این مرکز به عنوان مجهزترین مرکز سم زدایی اصفهان ، اماده پذیرش و بستری مبتلایان به اعتیاد می باشد. 

آدرس مراکز سم زدایی اصفهان

اصفهان، خیابان آبشارسوم کیلومتر25جاده زیار، شهرزیار(میدان امام رضا ) به طرف جاده ورزنه کیلومتر10 جاده ورزنه ابتدای روستای تاریخی برسیان طبقه فوقانی درمانگاه سوم شعبان مرکزسم زدایی اعتیاد نگین

 

دیدگاه‌ها  
دیدگاه من نسبت به نوشته‌ها ی شما خوب است.اماخودم دوست دارم بیام با چشم خودم ببینم.بعد در مورد هزینه چیزی ننوشته بودید
به نقل از محمود حسنی:
دیدگاه من نسبت به نوشته‌ها ی شما خوب است.اماخودم دوست دارم بیام با چشم خودم ببینم.بعد در مورد هزینه چیزی ننوشته بودید

من و منظورتونه؟
سلام خسته نباشید من 4ساله شربت متادون مصرف میکنم خسته شدم خودم مادرمم مریضه میخام ترک کنم ولی وضع مالیم خوب نیست بیکارم کسی هست کمکم کنه ممنون میشم
باسلام وعرض ادبواحترام خدمت شمابزرگواران ونجاتبخش بیماری اعتیادبه موادمخدر
فقط اگه مقدورباشه مبلغ هزینه های بستری ازشروع ترک تاترخیص رواعلام بفرماییدکمال تشکرومحبت روداریم
چون ازشهرستان بایدتشریف بیاریم خیلی مهمه که بادستی پربیایم.سپاسگزارم
به نقل از میلاد:
باسلام وعرض ادبواحترام خدمت شمابزرگواران ونجاتبخش بیماری اعتیادبه موادمخدر فقط اگه مقدورباشه مبلغ هزینه های بستری ازشروع ترک تاترخیص رواعلام بفرماییدکمال تشکرومحبت روداریم چون ازشهرستان بایدتشریف بیاریم خیلی مهمه که بادستی پربیایم.سپاسگزارم
سلام و درود به شما لطفا شرایط و میزان مصرف خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا هزینه نهایی را به شما اعلام کنند، ولی نگران نباشید ما با مناسب ترین هزینه شما را از شر این بلای خانمان سوز رها می کنیم.
درود.خسته نباشید
چند سوال داشتم از محضرتون
اول اینکه مدت درمان فردی که اعتیاد به هرویین داره چه مدتی هست
دوم هم هزینه صفر تاصد درمانش چقدر هست که اتاق معمولی باشه خدمات وی ای پی نباشه
مصرفش هم هرویین و شیشه باهم که جمعا روزی یک گرم مصرفشه
اگر شناخت کافی روی بیماری اعتماد باشه وتجربه واقعی.میدانیم که یک معتاد در هر جایگاه اجتماعی مخصوصا آنهاییکه اوضاع مالی خرابی دارم. وقتی تصمیم به ترک میگیرن این وظیفه تک تک افراد جامعه است تابه هر شکلی که میشه وتوانددارن کمک کنند.تا سم زدایی و مراحل درمان را طی کنند . اول اینکه نجات یک معتاد نجات یک جامعه است و دوم یک بیمار که تصمیم به ترک میگیره اگر موفق نشه اولا که ایمان وامیدش به پاک شدن ضعیف میشه وازلین می‌ره دوم دیگه معلوم نیست چه مدت بگذره تا یباردیگه این فرسط پیداکنم و دراین مدت امکان داره به واسطه مصرف مواد جان بده. پس هرکسی به بیماری که تصمیم به ترک میگیره خیانت کنه یه قاتل و خیانتکار به جامعه حساب میشه
سلام شبتون بخیر چطور سرپایی ترک انجام میدین. اینکه شما سرم تراپی هم دارید براترک
سلام دوستان. بنده حدودا 7_8 سال مصرف متادون داشتم. واقعا دیگه خسته شدم و هم از نظر مالی خیلی تو فشار هستم هم اینکه متنفر شدم دیگه از قرص و شربت... مصرف من خیلی بالاس. روزی 20عدد قرص 40mg میخورم. البته الان کمش کردم به 10تا دونه رسیده در روز. مدت 1 ماه شبانه روزی در مورد ترک کردن و کمپ ها و کلینیک های ترک اعتیاد و روش های مختلف تحقیق کردم و تهش رسیدم به مرکز نگین. قراره همین روزا برم بستری بشم. انشالا اگه به سلامتی رفتم و برگشتم و متادون لعنتی رو از بدنم پاک کردم اینجا مینویسم چگونه گذشت.
سلام روزی2عددقرص ترامآدول225میل مصرف میکنم و حدودادوساله طی دوسال مصرف 5بادوچار تشنج شدم بایدچطوردرآن مرکز ثپت نام کنم2.هزینه اش چقدره وچه مدت باید درآن مرکزبستری باشم
سلام وقت بخیر
شما در مرکز از روش فوق سریع هم استفاده میکنید؟
به نقل از مهرداد:
سلام وقت بخیر
شما در مرکز از روش فوق سریع هم استفاده میکنید؟

سلام مهرداد عزیز متخصصین مرکز نگین بسته به شرایط هر مراجع برنامه مختص به وی را ارائه می دهند لطفا جهت دریافت مشاوره با کلینیک تماس بگیرید.
نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.