از زمانی که به فکر تاسیس مرکز بستری درمان سوء مصرف مواد و مرکز سم زدایی در اصفهان افتادیم بیش از 5 سال میگذرد، در این مدت هرچه به پیش رفتیم ضرورت ایجاد مراکز سم زدایی دراصفهان و مراکز تخصصی ترک اعتیاد را بیشتر حس کردیم واز تابستان سال 93 به صورت جدی جهت تاسیس مرکز بستری  و ترک اعتیاد،طبق مفاد آیین نامه ماده 15 وارد عمل شدیم . از آنجا که این درخواست برای اولین بار در کشور مورد بررسی قرار میگرفت، به طبع مشکلات فراوانی در سر راه آن قرار داشت که با تلاش و صبوری مجدانه ی همکاران و راهنمایی های دوستانه مسئولین در وزارت خانه و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان توانستیم از مشکلات عبور کرده و به هدف نهایی نزدیک شویم. مرکز نگین احداث نمیشد مگر با همکاری و همدلی عده ی زیادی از دلسوزان و دست اندر کاران مجرب در حیطه ی درمان و ترک اعتیاد . پیدا کردن مکان مناسب جهت ارائه بهترین کیفیت در فرصت کم کار بسیار دشواری بود که به حمدالله انجام شد و در یکی از  نقاط حومه شهر اصفهان و بدور از دغدغه های شهر نشینی موفق به راه اندازی مرکز سم زدایی اصفهان شدیم. این مرکز در 36 کیلو متری  شرق اصفهان و 25 کیلومتری شرق جاده آسفالته اصفهان-زیار (برسیان) واقع شده است. تکریم و احترام به بیمار و خانواده ی وی از بدو ورود تا زمان ترخیص و ارائه ی خدمات پس از ترخیص سرلوحه ی کار تیم درمانی و اداری ما بوده و هست.

هزینه سم زدایی فوق سریع در اصفهان

آدرس مراکز سم زدایی اصفهان

ارایه ی خدمات Vip، با بهره مندی از با سابقه ترین نیروهای درمانی و اجرایی از دغدغه های اولیه ی ماست و به عنوان اولین مرکز بستری درمان سوء مصرف مواد در کشور، توسط ما دایر شده است. همکاری با بهترین موثرترین  اساتید در بحث درمان، مشورت مداوم با واحد های مختلف علمی دانشگاهی جهت تدوین خط مشی مجموعه، ارتباط موثر با مراکز درمانی که به نحوی با بیماران ارتباط دارند، از جمله روانپزشکان، مراکزدرمان سرپایی اعتیاد، مراکز روانشناسی و مشاوره، بیمارستان های اعصاب و روان و ... و بهره گیری از پرستاران ، روانشناسان و مددکاران با سابقه در ضمینه درمان و ترک اعتیاد از جمله اقدامات انجام شده میباشد. ارتباط موثر و تنگاتنگ با ستاد مبارزه با مواد مخدر و ارتباط با گروه های مردم نهاد از جمله NGO ها و خیریه ها و... در جهت ارتقا سطح پیشگیری و ترک اعتیاد، سازمان دهی ارتباط موثرو سازنده با مراکز و ارگان های مرتبط با مقوله اعتیاد، استقرار دفتر مرکزی در مرکز شهر اصفهان، جهت پیگیری روند درمان بیماران، قبل و بعد از ترخیص ارائه ی مشاوره در دفتر مرکزی و مرکز نگین  توسط تیم مشاوره، پزشک و روانشناس به صورت تلفنی و حضوری مقدر است. آدرس مراکز سم زدایی اصفهان نگین در همین صفحه برای شما عزیزان قرار داده شده است.

هزینه سم زدایی در اصفهان

با توجه به هدف تاسیس مرکز ترک اعتیاد نگین هزینه سم زدایی در اصفهان در این مرکز و با در نظر گرفتن امکانات و خدماتی که ارائه می شود بسیار مناسب می باشد.

معرفی همکاران و آدرس مراکز سم زدایی اصفهان (نگین) 
کادر درمانی: روانپزشک، پزشک عمومی، روانشناس بالینی، روان پرستار
کادر اداری: رییس مرکز، مدیر پرستاری، مدیر روانشناسی، مدیر اداری-مالی

آدرس مراکز سم زدایی اصفهان

امکانات مرکز سم زدایی نگین اصفهان

مرکز سم زدایی نگین در حال حاضر دارای 20تخت بستری  می باشد. دارای اتاق های (2تا5تخته) وVIP می باشد . در مرکز تمامی اتاقها اعم از عمومی وVIP دارای کلیه امکانات رفاهی مانند یخچال، تلویزیون، سیستم  صوتی ... می باشد. اتاق VIP دارای سرویس بهداشتی و حمام مجزا هست. این مرکز به عنوان مجهزترین مرکز سم زدایی اصفهان ، اماده پذیرش و بستری مبتلایان به اعتیاد می باشد. 

آدرس مراکز سم زدایی اصفهان

اصفهان، خیابان آبشارسوم کیلومتر25جاده زیار، شهرزیار(میدان امام رضا ) به طرف جاده ورزنه کیلومتر10 جاده ورزنه ابتدای روستای تاریخی برسیان طبقه فوقانی درمانگاه سوم شعبان مرکزسم زدایی اعتیاد نگین

 

 

دیدگاه‌ها  
باسلام وعرض ادبواحترام خدمت شمابزرگواران ونجاتبخش بیماری اعتیادبه موادمخدر
فقط اگه مقدورباشه مبلغ هزینه های بستری ازشروع ترک تاترخیص رواعلام بفرماییدکمال تشکرومحبت روداریم
چون ازشهرستان بایدتشریف بیاریم خیلی مهمه که بادستی پربیایم.سپاسگزارم
به نقل از میلاد:
باسلام وعرض ادبواحترام خدمت شمابزرگواران ونجاتبخش بیماری اعتیادبه موادمخدر فقط اگه مقدورباشه مبلغ هزینه های بستری ازشروع ترک تاترخیص رواعلام بفرماییدکمال تشکرومحبت روداریم چون ازشهرستان بایدتشریف بیاریم خیلی مهمه که بادستی پربیایم.سپاسگزارم
سلام و درود به شما لطفا شرایط و میزان مصرف خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا هزینه نهایی را به شما اعلام کنند، ولی نگران نباشید ما با مناسب ترین هزینه شما را از شر این بلای خانمان سوز رها می کنیم.
سلام خسته نباشید من 4ساله شربت متادون مصرف میکنم خسته شدم خودم مادرمم مریضه میخام ترک کنم ولی وضع مالیم خوب نیست بیکارم کسی هست کمکم کنه ممنون میشم
دیدگاه من نسبت به نوشته‌ها ی شما خوب است.اماخودم دوست دارم بیام با چشم خودم ببینم.بعد در مورد هزینه چیزی ننوشته بودید
نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.