ترک اعتیاد

مركز بستری درمان سوءمصرف مواد یا کمپ ترک اعتیاد، مرکزی است كه در آن خدمات ارزيابی، تثبيت يا بازگيری حمايت شده توسط يك تيم بالينی چندرشته ای آموزش ديده ارائه می شود.

يك مركز بستری درمان سوء مصرف مواد محل درمان بيمارانی است كه مشكلات مرتبط با مصرف مواد آن ها به قدری شديد است كه نياز به اقامت در محيطی ايمن و عاری از مواد و پايش 24 ساعته پزشكی دارند.

مدت بستر برای هر مراجع کننده بايد به صورت فردی تعيين گردد.

مركز بستری توسط یک تیم متشكل از افراد دارای دانش و تخصص در زمينه درمان اختلالات مصرف مواد شامل پزشك دوره ديده، روانپزشك، پرستار، روانشناس دوره ديده، مددكار و كاردرمان گر اداره می شود. کمپ ترک اعتیاد لاکچری نگین یکی از مراکز مطمئن در زمینه ترک اعتیاد است که با کادر متخصص بهترین خدمات را به بیماران ارائه می دهد. 

کمپ ترک اعتیاد

بيماران در مركز بستری و کمپ ترک اعتیاد ارزيابی شده و برنامه درمان توسط پزشك با مشاركت ساير اعضای تيم چندرشته ای درمان تدوين می شود. مشاوره تخصصی روان پزشكی به طور معمول و مشاوره با ساير سرويس های تخصصی در صورت نياز انجام می پذيرد.

مهارت های تيم درمان ما، امكان درمان مشكلات طبی و روان پزشكی همراه خفيف تا متوسط را تأمين می كند.

حداكثر در سه روز اول بستری بيمار باید به صورت جامع ارزيابی، و برای او برنامه‌ی مراقبت تدوين شود. بهتر است برنامه ریزی برای فرد بیمار، هنگامی انجام شود كه مركز بستری يا مركز ارجاع دهنده‌ی پيش از بستری، ارزيابی های خدمت گيرنده را تكميل نموده باشند.

کمپ ترک اعتیاد اصفهان

مراقبت های پس از ترخيص بايد بخش عمده ای از برنامه مراقبت تمام بيماران باشد. مراقبت های پس از ترخيص در کمپ ترک اعتیاد اصفهان بايد توسط همان مركز، يك مركز سرپايی در همان محل يا در صورت فاصله داشتن با آن مرکز، توسط يك مركز سرپايی يا اقامتی نزديك به محل سكونت بيمار ارائه گردد.

مداخلات درمانی كه در يك مركز بستری ارائه می شود بايد متناسب با نياز فرد بوده و مجموعه ای از مداخلات دارويی و روانی و اجتماعی را شامل گردد.

درمان در مراكز بستری نبايد اجباری باشد. افرادی كه وارد يك مركز درمان بستری می شوند، به صورت داوطلبانه برای درمان مراجعه می كنند يا براساس دستور قانونی موظف به شركت در دوره درماني و تكميل آن هستند.

برخلاف « بخش تخصصي درمان سوء مصرف مواد » كه بايد در بيمارستان عمومی یا بیمارستان تک تخصصی اعصاب و روان راه اندازی شود، «مرکز بستری درمان سوء مصرف مواد» موجوديت مستقل دارد.

مرکز ترک اعتیاد اصفهان

گروه هدف مراكز بستری درمان سوء مصرف مواد و مرکز ترک اعتیاد اصفهان بيمارانی هستند كه برای درمان اعتياد نياز به نظارت طبی در يك محيط كنترل شده دارند. اين ها، بيمارانی هستند كه به دليل شدت مشكل اعتياد، مصرف مواد چندگانه وضعيت خانوادگی، اجتماعی ناپايدار يا مشكلات خفيف تا متوسط طبی و روانپزشكی همراه برای درمان نياز به نظارت 24 ساعته دارند.

در صورت وجود مشكلات طبی يا روان پزشكی شديد، درمان به بهترين نحو در يك «بخش تخصصي درمان سوء مصرف مواد» انجام پذير است. کلینیک ترک اعتیاد نگین جزو بهترین مراکز ترک اعتیاد در اصفهان بوده و هر روز برای خدمت رسانی به شما عزیزان حاضر است.

تلفن کمپ ترک اعتیاد اصفهان

تلفن کمپ ترک اعتیاد اصفهان نگین در سایت درج شده است. برای ارتباط با کمپ ترک اعتیاد اصفهان با مشاوران ما تماس بگیرید.

 
نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.