بهترین کلینیک ترک اعتیاد

امروزه مواد مخدرهای بسیاری توسط افراد به خصوص جوانان و نوجوانان استعمال می شود. از جمله این موارد می توان به تریاک، ماریجوانا، حشیش، شیره، ترامادول، انواع قرص مانند متادون، ترامادول، بوپرنورفین و ... اشاره کرد. انواع مواد مخدر با توجه به اعتیاد افراد، میزان در دسترس بودن و حتی قیمت استعمال می شوند. ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص و همسایگی با کشورهایی مانند افغانستان و پاکستان، که از تولید کنندگان بسیاری از مواد مخدرها هستند، دارای این پتانسل است که هر نوع ماده مخدری را به راحتی در آن پیدا کرد.
این در دسترس بودن باعث شده است که خیل عظیمی از جوانان و حتی نوجوانان در کشور ما به مصرف مواد مخدر روی بیاورند. نه تنها خانواده افراد مصرف کننده، بلکه تمامی جامعه از اثرات مخرب و زیان بار مصرف هر نوع ماده مخدری در امان نیستند. اثرات منفی این اتفاق که جنبه های سلامتی، اقتصادی، روانی و اجتماعی یک جامعه را درگیر می کند، این الزام را به وجود می آورد که کلینیک های مجهز و تخصصی برای ترک اعتیاد این افراد راه اندازی شوند تا در بهترین شرایط جسمی و روحی این افرد اقدام به ترک کنند. خوشبختانه در ایران و به دنبال برخی از اصلاحات برای رهایی مصرف کنندگان از دام اعتیاد کلینیک های تخصصی و مجهز به امکانات به وجود آمده است.
کلینیک تخصصی ترک اعتیاد نگین از مجهزترین کلینیک های ترک اعتیاد است. این مجموعه در نظر دارد تا بهترین شرایط را برای مصرف کنندگان مواد مخدر فراهم کند. این امکانات به لحاظ جسمی و روحی بیمار را در بهترین حالت ممکن قرار می دهد و باعث می شود که کم ترین آسیب ها را در دوران ترک، تجربه کند. برای ترک اعتیاد با مشاوران متخصص کلینیک ترک اعتیاد نگین در ارتباط باشید تا با مراحل ترک اعتیاد آشنا شوید و با آگاهی و اطلاعات بیشتر ترک کنید.

امکانات کلینیک ترک اعتیاد چیست؟

امکانات کلینیک ترک اعتیاد چیست؟

یک کلینیک ترک اعتیاد باید دارای امکانات درمانی و رفاهی مناسبی باشد. خدمات درمانی این کلینیک ها باید درمان های فردی، گروهی و خانوادگی باشد. جلسات مشاوره و درمان باید در محیطی سالم و امن برای مصرف کننده برگزار شود.
یک بیمارستان برای ترک اعتیاد خوب و تخصصی باید دارای امکانات و خدماتی باشد که مهم ترین آن ها عبارتند از:
• ویزیت و بستری بیماران به صورت سرپایی
• بخش های جداگانه برای خانم ها و آقایان
• بخش سم زدایی سریع
• محوطه برای رفاه مصرف کننده
• سالن مخصوص گروه درمانی
• امکانات رفاهی برای سرگرم کردن بیماران
• اتاق های عمومی و تخصصی برای بستری بیماران
کادر درمان یک کلینیک مناسب و خوب باید دارای سه تیم پزشکی، پرستاری و روانشناسی باشد. حفظ اطلاعات بیماران به صورت محرمانه، پیگیری روند درمان و بعد از آن، رضایت بیماران و سابقه مراکز درمانی در ترک اعتیاد از مواردی است که باید قبل از مراجعه به آن ها دقت کرد.

فرق کلینیک ترک اعتیاد خوب و بد چیست؟

فرق کلینیک ترک اعتیاد خوب و بد چیست؟

امروزه با گسترش تکنولوژی و صفحات مجازی می توان با یک جست و جوی ساده لیستی از بهترین کلینیک های ترک اعتیاد در اختیار داشت. متاسفانه برخی از کلینیک های ترک اعتیاد رفتارهای نامناسب و غیر انسانی با مصرف کنندگان دارند. این گونه رفتارها نه تنها باعث می شوند که بیمار به لحاظ روانی دچار آسیب شود بلکه در صورت لغزش دوباره، انگیزه ای برای ترک نداشته باشد.
برای انتخاب یک کلینیک ترک اعتیاد خوب قبل از مراجعه، تمامی جوانب را بسنجید و از همه نظر آن را بررسی کنید. یک کلینیک ترک اعتیاد خوب باید تمامی استانداردها و مجوزهای معتبر را دارد؛ هم چنین کادر درمان این مراکز اعم از پزشک، پرستار، روانشناس، مشاور و ... دارای تخصص و تجربه لازم باشند. موضوع دیگری که در رابطه با شناخت یک کلینیک خوب و مناسب باید به آن توجه کرد امکانات رفاهی و تفریحی است که برای بیماران فراهم می کند. بنابراین بهتر است به جای ترک اعتیاد در خانه با روش های غیر علمی، کلینیکی تخصصی را برای این کار انتخاب کنید.

بهترین کلینیک ترک اعتیاد چه خصوصیات بارزی دارد؟

کلینیک های ترک اعتیاد باید دارای فضای آرام و دل نشین باشند و از بروز ترین روش های سم زدایی برای ترک مصرف کنندگان بهره گیرد. بهترین کلینیک های ترک اعتیاد نه تنها باید بدن بیمار را از اثرات مواد مخدر پاک کنند بلکه باید به طور مداوم جلسات آموزش و مشاوره را برای او در نظر گیرند. بیمار در این کلینیک باید بتواند در محیطی آرام و دارای امکانات رفاهی اقدام به ترک نماید. کلینیک ترک اعتیاد نگین در استان اصفهان با پیشرفته ترین امکانات درمانی و رفاهی آمادگی این را دارد که خدماتی از جمله سم زدایی،مشاوره های گروهی و فردی و پیگیری روند درمانی بیمار را ارائه دهد.

دیدگاه‌ها  
سلام روزتون بخیر
ببخشید برای ترک گل هم باید در کلینیک بستری شد؟
به نقل از محمد:
سلام روزتون بخیر
ببخشید برای ترک گل هم باید در کلینیک بستری شد؟

به نقل از محمد:
سلام روزتون بخیر
ببخشید برای ترک گل هم باید در کلینیک بستری شد؟

با مسئولان کلینیک تماس بگیرید. شماره ها در سایت درج شده اند.
به نقل از سیما:
سلام ممنونم از کلینیک خوبتون
من برادرم و کلینیک شما خوابوندیم و الانم خداروشکر 3 ماهه از پاکیش میگذره
خداروشکر
ممنون شما و کادر درمان زحمت کشتونیم

چقدر عالی
ممنون بابت به اشتراک گذاری حال خوبتون
انشالا با اراده به مسیرشون ادامه بدن
سلام ممنونم از کلینیک خوبتون
من برادرم و کلینیک شما خوابوندیم و الانم خداروشکر 3 ماهه از پاکیش میگذره
خداروشکر
ممنون شما و کادر درمان زحمت کشتونیم
نوشتن دیدگاه

پرسش و پاسخ بهترین کلینیک ترک اعتیاد

بهترین کلینیک ترک اعتیاد چه خصوصیات بارزی دارد؟
کلینیک های ترک اعتیاد باید دارای فضای آرام و دل نشین باشند و از بروز ترین روش های سم زدایی برای ترک مصرف کنندگان بهره گیرد.
در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.