کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی اصفهان

کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی امروزه تبدیل به مکانی برای شروع دوباره افرادی شده است که می خواهند اعتیاد به مواد مخدر را ترک کنند و به سمت زندگی بهتر قدم بردارند. ولی متاسفانه این مراکز بستری ترک اعتیاد هم مانند سایر روش های علمی حل مشکل در ایران، گاهی مورد بی توجهی قرار می گیرند و اکثر افراد ترک اعتیاد به روش سنتی را ترجیح می دهند و به همین دلیل از طرفی حدود 90 درصد این افراد هم نمی توانند ترک اعتیاد پایداری داشته باشند.

دلایل وجود کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی

کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی نگین اصفهان در این مطلب در مورد استاندارد و خصوصیات یک مرکز بستری ترک اعتیاد یا کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی شما را آگاه می کند تا بتوانید ترک اعتیاد موفق و با دوامی داشته باشید. در این مطلب از مرکز بستری ترک اعتیاد نگین در مورد لزوم وجود و مزایای مراجعه به کیلینک ترک اعتیاد شبانه روزی اصفهان با هم صحبت می کنیم.

تعداد بالای افرادی دارای اعتیاد به مواد مخدر

در ایران بیشتر از 50 درصد تخت های روانپزشکی برای درمان اعتیاد افراد معتاد به مواد مخدر و مواد روانگردان استفاده می شود.

 

مناسب نبودن مراکز ترک اعتیاد با روش های غیر علمی

از آنجایی که اعتیاد و معتاد بودن به هر گونه مواد مخدر یک بیماری و یک مشکل پزشکی به حساب می آید، پس برای درمان آن باید به متخصصان این زمینه مراجعه کنید. از طرفی ترک اعتیاد در مراکز غیر پزشکی باعث می شود که ترک اعتیاد شما بادوام نباشد و دوباره به مصرف مواد مخدر برگردید.

 

اعتیاد یک بیماری روحی و جسمی است

زمانی که شما برای ترک اعتیاد اقدام میکنید باید به یاد داشته باشید که روند درمان شما باید به گونه ای باشد که هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی حمایت شوید. پس شما به مشاور روانشناس و پزشک متخصص برای انجام این کار نیاز دارید.

 

درمان اعتیاد یک روند طولانی و زمان بر است

همانطور که در مطلب ترک ناگهانی تریاک یا ترک اعتیاد تریاک با روش جدید؟ توضیح دادیم، ترک اعتیاد شامل دو بخش قطع مصرف مواد مخدر و حمایت افرادی است که ترک اعتیاد را انجام داده اند. در غیر این صورت احتمال بازگشت فرد به مصرف دوباره زیاد است، پس برای گرفتن نتیجه بهتر به یک سیستم حمایتی قدرتمند نیاز است که حتی بعد از مرخص شدن پاک ماندن شما را تحت نظر داشته باشد.

 

ویژگی های کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی

از آنجایی که مرکز بستری ترک اعتیاد نگین، به عنوان یکی از اولین مراکز ترک اعتیاد کشور که دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت است و در ارائه خدمات از استاندارد های جهانی پیروی می کند، در این قسمت با استفاده از تخصص و آگاهی که داریم خصوصیات و ویژگی های یک مرکز ترک اعتیاد مناسب و درست را برای شما توضیح خواهیم داد.

  • خدمات کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی توسط افراد آموزش دیده و متخصص انجام می شود.
  • مرکز بستری ترک اعتیاد برای افرادی که مصرف مواد مخدر بسیار شدید دارند و باید در زمان درمان در یک مکان ایمن و مناسب باشند مکانی بسیار مناسب و درست می باشد.
  • زمان بستری شدن هر مراجعه کننده ای به این مراکز، بسته به میزان مصرف مواد مخدر و مدت مصرف و سایر موارد به صورت فردی مشخص می شود.
  • روند درمان اعتیاد در این مراکز به گونه ای است که هر فعالیتی توسط فرد مناسب و کاردان و متخصص انجام خواهد شد و به این صورت شما برای حل هر مشکلی یک متخصص جداگانه دارید.
  • در کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی برنامه ریزی دقیق و درستی برای درمان شما انجام می شود که این روند درمان به این صورت است که ابتدا شما را در سه روز اول بستری بودن توسط متخصصین بررسی می شوید و برنامه ی آینده شما توسط آنها برنامه ریزی می شود. در این مورد در مطلب عوامل موثر در ترک اعتیاد به صورت کامل توضیح داده ایم.
  • یکی از ویژگی های مناسب و کارامد این کلینیک ها این است که برای درمان اعتیاد شما یک برنامه ی بلند مدت دارند و این برنامه شامل دوره بعد از ترخیص شما هم می باشد. در ضمن شما با توجه به میزان و مدت مصرف می توانید در محل بستری شوید یا اینکه با استفاده از خدمات سرپایی فقط در زمان های معینی به کلینیک مورد نظر خود بروید.
  • در این مراکز از روش های درمانی به روز برای برطرف کردن عوارض روحی و جسمی ترک اعتیاد استفاده می کنند. این روش ها عبارتند از: استفاده از دارو های مناسب و به روز، استفاده از تکنیک های روانشناسی و اجتماعی.
  • افرادی که به مراکز درمانی ترک اعتیاد مراجعه می کنند همه باید یک خصوصیت مشترک داشته باشند و آن هم این است که این افراد باید بخواهند که مصرف مواد مخدر را ترک کنند و به اجبار به این مراکز نیامده باشند. (افراد باید کاملا داوطلبانه وارد عمل شده باشند)
  • اگر در روند ترک اعتیاد در این مراکز مشکل خاص یا به خصوص از شما دیده شد، متخصصان حرفه بر حل مشکل شما نظارت می کنند.

مرکز بستری ترک اعتیاد نگین با ارائه خدمات تخصصی، مناسب و حرفه ای در زمینه های ترک اعتیاد تریاک، ترک اعتیاد حشیش، ترک اعتیاد سیگار، ترک اعتیاد ماری جوانا، ترک اعتیاد شیشه، ترک اعتیاد متادون و ترک اعتیاد هروئین آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

فقط کافی است که همین الان بخواهید که زندگی خود را از نو بیافرینید و سپس با ما تماس بگیرید: 09034827420

نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.