پزشکان ترک اعتیاد اصفهان

پزشک ترک اعتیاد در اصفهان همواره تلاش می کنند تا بتوانند فضایی بسیار مفید و ارزشمندی را در کلینیک تخصصی ترک اعتیاد نگین فراهم کنند تا افرادی که به مواد مخدر اعتیاد دارند بتوانند با توصیه های پزشکی که به آنها می شود از دام مواد مخدر رهایی پیدا کنند. در این مراکز با روش های عملی و تجربه هایی که از قبل به آن رسیده ایم سعی می کنیم تا فضایی را برای بیماران فراهم کنیم که بتوانند به کمک پزشکان در ترک اعتیاد قدم بردارند. از مهمترین خصوصیاتی که این افراد برای ترک مواد باید داشته باشند اراده قوی است.

پزشکان ترک اعتیاد اصفهان

پزشکان ترک اعتیاد اصفهان اعلام کردند به دلیل حساسیت روحی که افراد بیمار دارند باید در یک شرایط خاص از آنها مراقبت شود تا با آرامش بتوانند قدمی بزرگ در ترک اعتیاد بردارند. پزشک ترک اعتیاد با توجه به میزان و نوع مواد مخدر که توسط افراد بیمار استفاده می شود به طور قطعی نمی توانند زمان مشخصی را برای رهایی از اعتیاد اعلام کنند زیرا ترک کردن مواد بستگی به اراده بیماران و نوع مواد مصرفی آنها دارد. ناگفته نماند برای رها شدن از اعتیاد باید بیماران زیر نظر پزشک متخصص و مجرب که در مراکز ترک اعتیاد فعالیت دارند تحت نظر باشند. در مرکز ترک اعتیاد نگین تمامی این شرایط مهیا شده است تا با عمل کردن به توصیه هایی که پزشکان برای شما دارند به ترک مواد بپردازید.

دکتر ترک اعتیاد در اصفهان

همیشه دکتر ترک اعتیاد برای رعایت حال بیماران باید به یک سری نکات توجه کنند تا بتواند بیماران را در مسیر درست قرار دهند. بسیاری از دکترهایی که در زمینه ترک اعتیاد فعال هستند بنا به تجربه قبلی اعلام نموده اند که بیمارانی که از اراده ضعیفی برخوردارند باید زیر نظر یک دکتر و روانشناس متخصص باشند. برای جدایی از اعتیاد ابتدا بدن خودتان را برای ترک اعتیاد آماده کنید. برای این کار باید توسط یک طبیب متخصص مورد حمایت قرار بگیرید. افرادی که توسط دکتر ترک اعتیاد در اصفهان ویزیت می شوند ابتدا به صورت موقت به کمپ هدایت می شوند. این افراد باید صبور باشند زیرا ترک مواد کمی دشوار است. در مرحله سم زدایی بیمار حتما باید در شرایط خاص مراقبت شود تا شرایط مصرف مجدد مواد را نداشته باشد. اگر بتوانید از مرحله سم زدایی سر بلند خارج شوید می توانید به زندگی سالم برگردید. به توصیه دکتر اعتیاد هیچگاه برای درمان به مراکز غیر تخصصی مراجعه نکنید زیرا از طریق روش های غلط به شما آسیب جدی وارد می کنند. کلینیک تخصصی نگین با امکانات کامل به همراه دکتر ترک اعتیاد و روانشناسان با تجربه به شما در مسیر رهایی از اعتیاد کمک می کند و شما را بطور مداوم زیر نظر دارند تا بتوانید هر چه زودتر به آغوش خانواده برگردید.

 

با برخی از همکاران اولین بیمارستان تخصصی ترک اعتیاد آشنا شوید:

RAVANPEZESHK

 

  دکتر مهرداد صالحی

  روانپزشک،و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

 

روانپزشک

 

  دکتر سید جواد امی زاده

  روانپزشک

 

 روانپزشک ترک اعتیاد

  دکتر علیرضا پیرزاده

  روانپزشک

 

روانپزشک

 

  دکتر علیرضا ترکزاد

  روانپزشک

 

روانپزشک

 

  دکتر منصور رنجکش

  روانپزشک

 

روانپزشک

 

  دکتر علیرضا مظهری

  روانپزشک

 

doctor

  

   دکتر امید فردین مهر

   پزشک عمومی

 

doctor

  

   دکتر فاطمه امینی

   پزشک عمومی

 

 

doctor

  

   دکتر محمد کرمی

   پزشک عمومی

 

 

doctor

  

   دکتر اله کرم شادمانی

   پزشک عمومی

 

 

doctor

  

   دکتر رضا در علی

   پزشک عمومی

 

 

ravanshenas

 

  خانم مرضیه فرمان آرا

   روانشناس

 

Madad kari

 

   خانم ماه منیر دهقانی

  کارشناس مددکاری

 

صدای مشاور

جهت برقراری ارتباط با مشاور روی گزینه زیر کلیک کنید.

moshaver

ارتباط با ما

شماره تماس:
031-32244115
ساعت تماس:
9 الی 14 و 16 الی 20
 
پست الکترونیک :