مراحل درمان اعتیاد

مراحل درمان اعتیاد در هر مرکز درمانی باید به صورت علمی و کارشناسی شده انجام گردد، در غیر این‌صورت نتیجه ای که انتظار می رود، حاصل نخواهد شد. شما در این صفحه می توانید با مراحل درمان در مرکز تخصصی بستری ترک اعتیاد نگین آشنا شوید.

مراحل درمان در مرکز تخصصی بستری ترک اعتیاد نگین

به محض این که بیمار به مرکز بستری ترک اعتیاد نگین مراجعه می کند. در اولین مرحله درمان اعتیاد، یعنی پذیرش بیمار، یک مشاور روانپزشک بعد از ویزیت بیمار روش درمانی مناسب برای او را تشخیص می دهد و سپس بیمار را به بخش بستری می فرستند و بعد از آن اقداماتی که مربوط به درمان اعتیاد آن فرد است شروع می شود. این مراحل عبارتند از:

  • ویزیت های روزانه که توسط تیم پزشکی و پرستاری برای بیمار انجام می شود؛
  • انجام آزمایشات لازم برای  بیمار مورد نظر؛
  • فرد بیمار هر روزه در جلسات مشاوره فردی حاضر می شود؛
  • در صورت لزوم جلسه مشاوره های تخصصی پزشکی برای او در نظر گرفته می شود.

مراحل درمان اعتیاد در کمپ

نکته‌ی مهم و ارزشمند در مورد مرکز تخصصی ترک اعتیاد نگین این است که، بیمار و خانواده او پس از ترخیص از این مرکز هم می توانند همچنان با مشاور و پزشک  مرکز در ارتباط باشند و تا پایان مسیر خدمات و راهنمایی های لازم را دریافت می کنند تا فرد معتاد یک زندگی پاک و به دور از اعتیاد داشته باشد.

دیدگاه‌ها  
سلام دوستان اول فکراتون رو بکنید که آیا واقعا میخواین ترک کنید یا نه؟بعد ترک تصمیم بگیرید مگه میشه ترک کرد و درد نداشت؟!!من الان روز بیست و یکم هست تو ترکم روز به روز درد و علائم ترک کم و کمتر میشه الان اصلا یادم نمیاد و باورم نمیشه چطوری تحمل کردم 9 سال مصرف کننده بودم از روز اولم هم تفریحی نبوده دو تا چهار وعده کشیدم سه سالو نیم اخرم شیره خوراکی مصرف کردم هم متادون خواستن توانستن هست امیدتون به خدا باشه امید به روزی که هیچ معتادی تو کشورمون نباشه
کلینیک خصوصی سرپایی. هیچ تعرفه مشخصی ندارند. بدون ارائه فاکتور هر هزینه ای می‌خواهند.مطالبه می‌کنند. خواهشمند یک حدود قیمت معین کنند وقیمت دارو بنویسند....
دوست عزیز شرایط هرکس با دیگری متفاوت است به همین دلیل نمی توان از یک راهکار برای همه استفاده کرد شرایط مصرف و جسم هر شخص، نوع و میزان دارو متفاوتی نیاز دارد برای همه یک نسخه مشابه تجویز نمی شود که بتوان آن را اینجا قرار داد. به همین دلیل است که ما می خواهیم تا افراد برای دریافت مشاوره و انجام آزمایش های مورد نیاز یا حضوری تشریف بیاورند یا تلفنی مشاوره دریافت کنند.
امکان داره مشاوره بدید وکمکم کنید ممنون میشم
-1
به نقل از مجید:
امکان داره مشاوره بدید وکمکم کنید ممنون میشم

سلام دوست عزیز من، بله حتما
لطفا با متخصصان ما در کلینیک تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق و درست را به شما دهند.
-1
سلام.من حدود یکسال هست شیره وتریاک مصرف میکنم و ترس از ترک بخاطر درد وخماری دارم . خانوادم نمی‌دونن که من مصرف میکنم اگه بفهمه زندگیم از هم می‌پاشه امکان ترک سریع هست
-1
به نقل از مجید:
سلام.من حدود یکسال هست شیره وتریاک مصرف میکنم و ترس از ترک بخاطر درد وخماری دارم . خانوادم نمی‌دونن که من مصرف میکنم اگه بفهمه زندگیم از هم می‌پاشه امکان ترک سریع هست

سلام و احترام، دوست عزیز من لطفا با مشاوران ما در کلینیک تماس بگیرید، آن ها شما را به بهترین نحو راهنمایی می کنند.
-1
درود بر شما.هزینه سم زدایی فوق سریع UROD چقدر میشه.واقعا وقتی از کلنیک ترخیص میشن دیگه درد ندارند،
به نقل از سیاوش:
درود بر شما.هزینه سم زدایی فوق سریع UROD چقدر میشه.واقعا وقتی از کلنیک ترخیص میشن دیگه درد ندارند،

با عرض سلام و احترام، لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در کلینیک تماس بگیرید، شماره تماس در پایین صفحه درج شده است.
بجز داروهایی که قبل و بعدش بگیری اصلام بدون درد نیست مخصوصا اگه مرکز سم زدایی دکنر *** در شیراز باشه
نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.