چرا مرکز درمان اعتیاد

مرکز بستری ترک اعتیاد برای هر بیمار معتادی ضروری است. در این مراکز با استفاده از روش های نوین و علمی بیماران را درمان می کنند. در این مطلب بیان می کنیم چرا به مرکز بستری ترک اعتیاد نیاز است. با ما همراه باشید.

چرا باید مرکز بستری ترک اعتیاد وجود داشته باشد؟

در این بخش دلایل نیاز به یک مرکز بستری ترک اعتیاد برای معتادان را بیان می کنیم. با استفاده از یک مرکز درمان اعتیاد می توان درصد موفقیت و قطع مصرف مواد مخدر توسط بیمار را افزایش داد.

آمار بالای بیماران مبتلا به اعتیاد مواد مخدر

طبق آمارهای موجود بیشتر از 50 درصد از تخت های روانپزشکی در کشور برای درمان بیماران مبتلا به سوء مصرف مواد مخدر و روانگردان استفاده می شود

مشکلات مراکز غیر پزشکی و روش های غیر علمی در ترک اعتیاد

درمان اعتیاد در مراکز غیر پزشکی که از روش های غیر علمی استفاده می کنند و عمل درمان اعتیاد را بدون حمایت مددکارها یا روانشناسان انجام می دهند، با دوام نیست و ممکن است که فرد مجددا به مصرف مواد مخدر روی بیاورد و حتی این کار باعث بروز مشکلات پیش بینی نشده ای می شود که شاید از کنترل شما خارج باشد.

درصد پایین موفقیت مراکز سرپایی ترک اعتیاد در ترک روانگردان ها

از آنجایی که روانگردان ها روی ذهن و فکر فرد تاثیر می گذارند و مصرف نکردن آنها باعث وارد شدن فشار روحی شدیدی روی این افراد می باشد. ترک اعتیاد به مواد روانگردان باید زیر نظر روانپزشک و متخصص ترک اعتیاد انجام شود تا پایداری ترک بالاتر باشد و امکان بازگشت فرد به مصرف دوباره کمتر شود.

بیماری اعتیاد را باید پزشک متخصص ترک اعتیاد درمان کند

سوء مصرف مواد مخدر، روانگردان ها، الکل و ... به عنوان یک بیماری شناخته شده اند.
خب؛ زمانی که شما بیمار به دکتر مراجعه می کنید یا دست به دامن افراد غیر متخصص می شوید؟
پس شما باید برای درمان اعتیاد به دکتر های مجاز این کار مراجعه کنید تا بیماری شما به صورت اصولی و درست درمان شود.

وجود بیماری های جسمی و روحی همراه با اعتیاد

مواد مخدر روی جسم و روح شما تاثیر منفی می گذارد و تقریبا این روز ها همه این را می دانند. برای درمان این بیماری ها شما به پزشک متخصص و مشاور روانشناس نیاز دارید تا بتوانید عوارض مصرف و ترک اعتیاد را برطرف کنید.

وجود سیستم حمایتی بعد از مرخص شدن بیماران

یکی از مشکلات ترک سرپایی و یا ترک کردن به صورت غیر اصولی این است که فرد بیمار بعد از ترک مواد مخدر هیچ حمایتی نمی شود و همین باعث می شود که آن شخص دوباره به بی راهه کشیده شود، اما خوشبختانه این موضوع در مرکز بستری ترک اعتیاد نگین مورد توجه قرار گرفته است و بعد از مرخص شدن، شما همچنان زیر نظر متخصصان ما خواهید بود. امیدواریم متوجه شده باشید که چرا مرکز درمان اعتیاد باید وجود داشته باشد تا بتواند به صورت 24 ساعته به بیماران محترم خدمت رسانی کند.

چرا مرکز ترک اعتیاد نگین؟

مرکز بستری ترک اعتیاد نگین اولین مرکز تخصصی بستری و درمان اعتیاد در کل کشور است که مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دارد و خدمات آن مطابق با ماده ی 15 قانون مبارزه با مواد مخدر است و طبق اصولی که این سازمان تعیین کرده است خدمت رسانی می کند. همچنین مراحل ترک مواد مخدر در این سازمان مورد تایید سازمان بهداشت است و همیشه آماده ی ارائه بهترین و به روزترین خدمات تخصصی و vip می باشد.

نوشتن دیدگاه

در بیمارستان ما با بهترین کیفیت اعتیاد خود را ترک کنید پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند.