چه افرادی در مرکز بستری ترک اعتیاد نگین بستری می شوند؟

افرادی که با بیماری اعتیاد دست و پنجه نرم می کنند و درگیر این بیماری هستند می توانند برای حل مشکل خود به صورت کامل به این مرکز مراجعه کنند. علاوه بر این بر اساس دستاورد های علمی جدید و راهنمایی های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افرادی که با مشکلات زیر نیز دست و پنجه نرم می کنند بهتر است مراحل درمانی خود را در مرکز بستری ترک اعتیاد نگین بگذرانند تا از عوارض ناشی از آن دوری کنند و بتوانند به سمت سلامتی و ترک اعتیاد مواد مخدر قدم بردارند.

چه افرادی در مرکز بستری ترک اعتیاد نگین بستری می شوند؟

  • افرادی که در مصرف دارو هایی مانند بنزودیازپین ها یا هر گونه داروی اعتیاد آور دیگری زیاده روی می کنند.

  • افرادی که به مصرف الکل و مشروبات الکلی اعتیاد دارند.

  • بیمارانی که به خاطر شرایط خاص دارای محدودیت زمانی هستند.

  • افرادی که دوز بالایی در مصرف داروهای درمانی مانند متادون دارند و ترک کردن این داروها به صورت خودسرانه برایشان دردناک و تا حد زیادی غیر ممکن به نظر می رسد.

  • افرادی که در اثر استفاده از مواد مخدر صنعتی مانند روانگردانها دچار اختلالات روانی شده اند و از نظر روحی در شرایط بدی قرار دارند (مانند افسردگی بعد از ترک شیشه)

  • افرادی که علاوه بر اعتیاد، با بیماری های جسمی دیگری دست و پنجه نرم می کنند. به عنوان مثال فردی که بیماری اعتیاد دارد و باید مواد مخدر مصرف کند، دچار بیماری هایی مانند دیابت یا بیماری های قلبی عروقی و گوارش باشد.

  • بیمارانی که به دلیل شرایط خاص خود نمی توانند در مراکز ترک اعتیاد سرپایی بیماری خود را برطرف کنند.

  • افرادی که همزمان به چند ماده ی مخدر اعتیاد دارند که در اصطلاح به آنها Multi addiction می گویند.

  • افرادی که به صورت همزمان از داروهای مخدر و محرک استفاده می کنند.

فواید بستری شدن در مرکز ترک اعتیاد نگین

در مرکز بستری ترک اعتیاد نگین توسط یک تیم آموزش دیده و با تجربه که دارای پرستار، پرشک، روانپزشک و روانشناس و افراد متخصص دیگر است، خدمات ارزیابی و تثبیت فرآیند ترک بیمار انجام می گردد. این مرکز با پشتیبانی ۲۴ ساعته تیم پزشکی برنامه درمانی خاصی را برای هر بیمار تدوین می کند و مشاوره های تخصصی با بیمار و خانواده او انجام می دهد. همچنین این مرکز پس از ترخیص بیمار همچنان مراقبت های بعد از آن را از او انجام می دهد و خدماتی را به او ارائه خواهد داد.

 

صدای مشاور

جهت برقراری ارتباط با مشاور روی گزینه زیر کلیک کنید.

moshaver

ارتباط با ما

شماره تماس:
031-32244115
ساعت تماس:
9 الی 14 و 16 الی 20
 
پست الکترونیک :